huseyin sevki topuz

  • 5288
  • 0
  • 0
  • 0
  • 8 ay önce

arkadaşla sevişmek

arkadaşlığın içine sıçan, dün birbirinize "canım,cicim" gibi sevgi sözcükleri ile hitap ederken, ertesi gün birbirinizden gözlerinizi kaçırmak, hava-su muhabbetinden ileri gidememek gibi küçük ama uzun vadede sorunlara yol açabilecek ahvallerin başında gelir.

genelde sarhoş iken vuku bulmakta veya olayın içinde başrol oynayan bu iki insan, kendini küçük düşürmemek için suçu sarhoşluğa atmaktadır.

bir barda bir kadehten sonra vuku bulur olay. hafif çakırkeyiflik, ağız ile kulakların arasındaki mesafenin giderek kısalmasına, tutunacak bir dal olarak gördüğünüz, yalnızlığınızı giderdiğiniz, kötü günlerde destek olan o insanla fiziksel olarak yakınlaşmanıza neden olur. bir koltuk sessizce sarılmak, nefes alışını dinlemek sınırların aşılmak üzere olduğunun habercisidir.

bir anda herşey bir öpücükle başlar ve o dönülmez yolda bulursunuz kendinizi. hiç kendisini geriye çekmez bilakis, karşınizdakinin sizinle aynı şeyler düşündüğünden emin bir şekilde atak davranırsınız.. uzun bir müddet, o koltuktan kalkmazsınız.ta ki vaktin artık epeyce geç olduğu ve barın kapanmak üzere olduğunu anlayana kadar. dışarı çıkarsınız.. 10 dakika yürünecek yol, sizin öpüşme molalarınız yüzünden 1 saatte aşılamaz. vakit zaten geç olmuş, artık çakırkeyiflikten, sarhoşluktan da eser kalmamış, tam anlamıyla cin olmuşunuzdur. fakat o bünyeniz sizin doğru olanı yapmanızı istemez.

kendinizi en yakın arkadaşınızla yatakta bulursunuz...

bugüne kadar erkeklerle yaşadığı problemleri, ne tarz insanlarin neler yaptiklarini, libido uğruna kullanıldığını bildiğiniz o arkadaşınıza, aynı şeyleri hissetmemesi için bir melek gibi davranırsınız. önemli olan tek şey onun neler hissettiğidir, sizinkinin değil. elinizden gelenin en iyisini yaparsınız artık vücüdunuzda dert-derman-enerji kalmadığı halde. arkasını dönüp uyuyan erkeklere inat, sarılarak uyutursunuz onu.

herşey bittikten sonra, uyandırmadan öperek yavaş yavaş yatağından süzülür, odadan çıkmadan evvel uzun uzun seyredersiniz. dışarı çıkarsınız.. ve gece biter...

sabah olur, "konuşmamız gerek" gibi rahatsız edici bir sms ile uyanırsınız. evine gider, kapısını çalarsınız. lakin kapı açıldığında karşılaştığınız yüz o arkadaşınıza ait değildir. o gitmiş yerine bambaşka biri gelmiştir. gözünüzün içine bakmaz, her karşılaştığınızda size sarılan insan bu sefer sönük bir merhaba ile sizi karşılamıştır.

hiç yaşanmadı. unutalım der. haklısın, unutmalıyız dersiniz.

fakat hiç kimse unutamaz.. ne o sizi arar, ne de siz onu ararsınız. olduda kendinizi güçsüz hissettiğiniz bir an, telefona sarıldığınızda, muhabbetiniz havadan sudan ileriye gitmez. yarın birgün biryerde okulda, arkadaş ortamında en iyi arkadaşınızla tekrar karşılaşırsınız. havada kalan cümleler... derin sessizlikler gelir..

en iyi arkadaşınız gitmiştir çoktan.

devamını okuyayım »