jokond

  • 4270
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

ssg'nin evinde bulunan sözlük krokisi

hergele-kon operasyonu kapsamında ssg'nin evine baskın düzenleyen mayami emniyet teşkilatı, şok belgeleri ele geçirmiş. iddiaya göre ssg'nin evinin bodrumunda bulunan şarap mahzeninde, hergele-kon örgütüne yataklık ettiğini ve sözlük veritabanını şeytani emeller için kullandığını kanıtlayan bir sözlük krokisinin ele geçirildiği söyleniyor.

#seksi kroki fotoğrafları için tıklayınız#

mayami emniyet müdürü canıtın benıtın yapmış olduğu açıklamada ser verdi sır vermedi. akşam saatlerine doğru ise vaşingtona gelen bir haber bomba etkisi yarattı. ssg'nin dört katlı villasının bahçesinde park halinde bulunan porsche marka otomobilin torpido gözünde işaretli bir yazar listesi ele geçirildi. listede ismi bulunan yazarların sözlükte ssg tarafından kayırıldığı ve karşılık olarak kirli işlerine alet ettiği de söylentiler arasında.

#seksi yazar listesi için tıklayınız#

konuyla ilgili görüşüne başvurduğumuz emekli moderatör başçavuş guru, ısrarlı sorular karşısında daha fazla dayanamadı ve muhabirimizin kafasına 330 mililitrelik ketçap şişesi attı. elindeki sekiz adet hot dog sandviçi bir anda yemeye çalışan guru'nun asabi hareketleri dikkatlerden kaçmadı.

gelişmeler için bizi okumaya devam edin...

devamını okuyayım »