kahvedelisi

  • baldan tatlı (645)
  • 666
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

sırt kılı

ev ortamında kendisinden kurtulması kolay, sonuçları olay kıl.

yaptık mı tanımı? yaptık gibi.. e o zaman beyler çıkarın ağdaları, başlıyoruz.

lazım olanlar listesi:

1) plastik spatula yada benzeri bir alet. yapı market alışveriş merkezlerinde macundu, alçıydı oydu buydu sürmek için olan edevatların olduğu kısımlarda bulursunuz. metal değil plastik olacak, bak uyarmadı deme ikinci keredir soyluyorum, plastik, al oldu sana üç.
2) 1 kutu ağda. sır ağda ile uğraşmayın, makinası, kartuşu derken bir yanınıza kaçar. ılık ağda yada krem ağda olacak. vivet marka olan hem ucuz hem etkili.
3) ağda bezi. bunu da kuafor malzemeleri o bu satan yerlerde bulursunuz. koca bir rulo alın ekonomik olur.
4) bu işlemi yaptıracaginiz bir kişi. tercihen sizi seven ve daha evvel ağda yapmış** biri olsun
5) tahta kaşık yada pamuklu el havlusu

sırası ile yapılacak işlemler:

1) aldığınız ağda krem ağda ise herhangi bir işleme gerek yok açıp sürebilirsiniz, ama ılık ağda ise mikrodalgada 15-20 saniye ısıtın. mikrodalga yoksa bir kaba kutuyu koydugunuzda kutunun yarısını geçmeyecek yukseklikte su ekleyip suyu kaynatın altını kapayın. kutuyu kaynayan suya oturtun 5 dakika kadar bekleyin ve çıkarın, kutuyu guzelce kurulayın ve kapagını açın.
2) ağda bezinden (aslında kağıttır o) 1 karış uzunluğunda şeritler kesin --kes işte ne kadar kıllıysan o kadar kes. en az 10 tane ile başla-- kesilmişinden aldıysanız bu kısmı geçin.
3) güzel ışık alan bir yere yüzüstü yatın
4) tercihen sizi seven ve ağda yapmaya gönüllü kişi**** plastik spatulanın ağzına macun surer gibi surecek ağdayı, sonra spatuladaki ağdalı taraf süren kişiye bakacak şekilde yukarıdan aşağı doğru, yada aşağıdan yukarı doğru* bastırılmadan çekilecek, bir nevi kaportaya çelik macunu çekmek gibi. sırt ile spatula arasında kalan milimetrik boşluktan ağda bir şerit halinde çıkacak, sürme anında acı hissedilmeyecek... haaa belki ilk birkaç sefer çığlığı basarsınız ama işlemi uygulayacak kişinin eli alışana kadar şu tahta kaşığı yada pamuklu el havlusunu ısırabilirsiniz.
5) ağda bezi yapıştırılıp üstü birkaç kez sıvazlanacak, kılların çıkış yonunun tersine ve hızla çekilecek. burada ortopedist taktiği uygulayıp, üç'e kadar sayıyorum dedikten sonra bir veya ikide çekmekte fayda var.
6) küfür yok! küfür yok! hele ki kahvedelisi nickini anarak küfretmek kesinlikle yasak!
7) bu işlem tüm yüzey kıllardan arındırılana kadar uygulanacak.
8) işlem bittikten sonra herhangi yağlı bir krem olabilir ama nemlendirici yada besleyici bir krem asla uygulamayın. olmadı cansın bebe yağı denen zımbırtıdan surebilirsiniz.. evet cansın.. canımsın.. ağlama..
9) ilk birkaç gün kaşınır, normaldir, artık deniz, havuz yada zamparalık aşkına idare ediceniz.
10) düzenli olarak ve kıllar kırılmadan yapılırsa, zaman içinde sırt kıllarında %62.8 oranında azalma görülür. ne kadar zamanda derseniz, kılına bağlı derim.

dipçik not: ciddi çözüm sunan bu entry için gayriciddi şukela değil, son derece ciddi nakit para alıyorum. moderatorlerle görüşerek miktarı ve hesap numarasını öğrenebilrsiniz.

devamını okuyayım »