wuzeti

  • 282
  • 5
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

sakarya'da magandaların serbest kalması rezaleti

merhabalar, az sonra anlatacağım olay ile bu ülkedeki savcıların bu ulkedeki polislerin bizleri korumak icin değil olaylari gecistirmek icin calisma yaptığını düşünebilirsiniz, inşallah beni şaşırttır ve adaleti biran önce temin ederler.
olay sakarya adapazarı'nda camili mahallesinde gerçekleşmistir. marmara kooperatifi adina iş verilenmüteahhit, işi bırakmış ve iş müteahhit taşeronu ile anlaşılarak bitirilmek istenmistir. proje tamamlanip devir teslim işlemlerinde eksikliklerin tespiti sırasında taşeron, kooperatif başkanınin da oldugu gruba silah cekmis ve gruba silah sıkmistir.
ilk sıkmada silah ates almamistir, ikinci ucuncu kez denemede magandanin silahi ates almis ve kooperatif çalışanı ayağından vurulmustur. ilk once ayağına sikmiyor, vücuda sikiyor. ates almayinca ayaga denk geliyor. amac öldürmek.
olay polis cagrilarak savciliga şikayette bulunulmuştur.
her yaralamali kazada oldugu gibi silahin teslim alınması ve yaralayan şahsın tutuklanmasi gerekirken, sadece muz cumhuriyetinde olabilecek sekilde ne silah teslim alinmistir ne de ölüme kasteden sahis tutuklanmistir.
şahıs elini kolunu sallayarak baska kisilere de tehditler savurdugu ses kayitlari ile tekrar savciliga iletilmis olsa da savciliktan herhangi bir hamle gelmemistir.
sanirim öldürene kadar tutuklamayacaklar.
konu tabiki burada bitmiyor,
sakarya ak parti milletvekili adayı( ismi net olarak geldiğinde paylasilacaktir), kooperatif başkanıni arayarak barışma teklif etmiştir. adaletin yanında yer almasi gereken adalet partisi adayi, magandadan yana tavir almis, gelin konuşalım ofisime gelin demiştir. beyefendilikleri ayrica takdire sayan.
son suruç olaylarında zaten akplilerin ne kadar baris yanlisi olduklarini ne kadar adaletli olduklarıni görmüştük.
arkadaşlar mücadelemiz şahsın silahina el konulana dek, şahıs tutuklanip cezaevine tikilana kadar devam edecektir.
sizlerden ricam görevine yerine getirmeyen savcilik icin ne yapılabilir
masumlar ölmeye yaralanmaya devam ederken, magandalarin bizleri canlarimizi öldürmekle tehdit etmelerine göz mü yumacagiz?
konu ile ilgili öncelikle sakarya başsavcılığı olmak üzere yetkililerin konuya müdahelesini acilen talep ediyoruz.
teşekkürler

devamını okuyayım »
16.06.2018 13:02