yangindailkkurtarilacak

  • 161
  • 0
  • 0
  • 0
  • geçen yıl

hepsiburada.com

son zamanlarda sorduğum sorulara verdikleri alakasız cevaplar sebebiyle üyeliğimi iptal ettiğim alışveriş sitesi.

2004'ten beri alışveriş yapıyordum ama son siparişlerimde çok sorun yaşamaya başladım. hediye paketi unutuluyor, bir türlü kargoya verilmiyor vs. vs...

ayrıca ne soru sorsam kısa hazır scriptlerle üstelik sorumun cevabına da karşılık gelmeyen bir şeyler söyleyip beni daha da çileden çıkardılar.

üyeliğimi iptal etmiştim, belki düzelmiştir diye yeniden başlattım. baktım aynı tas aynı hamam... yine iptal ettim.

ha bu arada, üyeliğimi yeniden açarken, hatırlamadığım bir şekilde altincicadde.com'a da üyelik izni vermişim. çat diye aktivasyon maili geldi. "hepsiburada'da verdiğiniz izne istinaden sizi üyemiz yaptık" diye. hemen hepsiburada'ya mesaj attım, dedim ki arkadaş, hatırlamıyorum böyle bişey yaptığımı, yaptıysam da verdiğim izni iptal etmek istiyorum, bilgilerimi kimseyle paylaşmayın bir daha... gelen cevap: "altincicadde.com müşteri hizmetleriyle iletişime geçin" yahu paylaşan sensin, paylaşma diyorum bi daha işte... sen bana ne diyosun... oradaki üyeliği aktifleştirmem olur biter.

kişisel bilgileri paylaşmak bu kadar kolay mı yahu? hayır izin verdiysem bile, kaldıracağım da bir yer olmalı di mi? nereden kaldırabilirim diyorum, kaldıramıyosam üyeliğimi iptal edin diyorum... üyelik iptali talebiniz işleme alınmıştır diye cevap alıyorum... böyle de müşterisini seven bir yere dönüşmüş işte hepsiburada...

üyeliğimi iptal etmeden de bütün yazışmalarımızın screenshot'ını aldım, print ettim, çerçevelettim. bir daha yılların hatrına geri dönmeye karar verirsem, bu yazışmalara bakıp neden dönmemem gerektiğini hatırlayacağım.

peki şimdi ne mi yapıyorum? her şeyi artık yerinden alıyorum. elektronikse sadece elektronik satan online mağazalardan, giyimse giyim, kitapsa kitap, müzikse müzik, aksesuarsa aksesuar... hepsi için niş online mağazalar var zaten... kafam artık daha rahat.

devamını okuyayım »
28.02.2013 10:28