• 19400 den çıkış yaptığım hede. çıkmasaydım eğer net 2 bin dolar kardan zararım olacaktı. piyasa sakinleşsin favori koinim gvt ye yükleneceğim ay sonunda güzel haberler bekliyorum kendisinde. bu yıl sonuna kadarda en az 3x bekliyorum tam kendisinin yükselmesi için şartlar oluşmuş durumda btc 15k 15500 lerde birkaç gün sekmesini bekliyorum bu durumda sağlam bir kar kovalama peşindeyim. bu benim favori koinim herkes kendi araştırmasını kendisi yapsın. önceki yükselişteki benzer senaryoları yapıyor. grafikten anlamam fakat internet haberlerinde şu ülkede btc ye darbe falan vs haberleri piyasayı felaket etkiler kulak ardı etmeyin sağlam haberleri.
    edit: mesajdan küfür eden çaylaklar hepinizin götüne koyyim.
  • 2017 sonundaki gibi bir çakılma dönemi yaşayacağını sanmıyorum . biden'ın göreve geldikten sonra milyon dolarlık bitcoin yatırım yapacağını düşünüyorum. ama bu düşüş düzeltme mi değil mi hiç bilmiyorum. resmen 12 saat içinde vurgun yaptılar . uykusundan uyanan kalp krizi geçirerek baktı grafiklere
  • herşey surekli yukselmez. %10yukselir %5 duser. bazen de tam tersi olur. aslinda nasreddin hoca hikayesi gibi, "sen kazanin dogurduguna inaniyorsun da , öldügüne mi inanmiyorsun?"yani %20 deger kazanabiliyorsa bir o kadar da deger kaybetmesi mumkun. burada sizin kac paradan aldiginiz onemli...

ee piyasada dusmeyen bir sey yok ki borsalar dip yapti. suan tepe seviyelerde, altin 2080 dolardan 1800e dustu. yani bitcoinin dusmeyecegini dusunduren nedir anlamadim.

kisacasi sabirli olup almadan once arastirmak, beklemek lazim. bu dususu normal buluyorum. piyasanin durulmasini beklemekte fayda var. turkiyede yasadiginizi , dolar kurunun nerelere gidebilecegini kafanizin bir kenarinda da bulundurum.
  • sahip olmadığım için allaha şükrettim coin türü.
  • 3 senedir bu piyasada olan amatörlerin hakkında saçmasapan yorumlar yaptığı kripto para. bitcoin fiyatı 2020 yılı içinde 20 bin doları kesin geçecek, adam hala 1-2 sene beklersiniz diyor. neye göre diyor bunu? belirsiz.

bu sene içinde 30 bin doları geçme ihtimali bile hala çok yüksek.

19xxx’li seviyeden satarak piyasayı düşürene amatör denir şu an. aptal olmayın. bitcoin bu ve henüz yükselişine başlamadı.
  • 2020 yılı içinde 20 bin doları geçmesi için elle tutulur bir neden olmayan kripto paradır.

aralık 2017'yi hatırlayanlar zaten all time high'ı tekrar görünce satışa bastılar. belki 3 yıldır bekliyorlardı.

elle tutulur neden niye yok, belirsizlikler azalıyor:

- abd seçim belirsizliği bitti
    - aşılar geliyor

bana btc'nin yukarı çıkması için bir neden gösterin haklısınız ya btc artar diyeyim.
  • yine her zamanki gibi ekşicilerin tepe noktası olan 19500$'dan sattığı coin. gram altını da geçenlerde 550 tl'den satıp 450 tl'den tekrar almıştı bunlar.
  • 2020 yılı içinde 20 bin doları geçmesi için elle tutulur bir neden sunayım o zaman:

"keyfim öyle istiyor."

bu size yeterli gelmiyorsa diyecek bir şeyim yok.
  • coinbase ceo'sunun spekülasyon içerikli açıklamasından sonra düşmesidir
hesabın var mı? giriş yap