şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akit yazarı abdurrahman dilipak'tan gelmiş ve kendisinin 32 kısım tekmili birden aksiyon tefrikası alanında harikalar yaratacakken kadir kıymet bilmezlerce harcandığını kanıtlamıştır.
  hey allaam!
  http://m.t24.com.tr/…i-fetoculer-de-kullandi,487627
 • başlarda ikna olmadığım açıklama. ama raspberry pi kullanmışlarsa kesin doğrudur.
  (bkz: ben tatmin oldum)
 • delinin biri kuyuya bir taş atmış, çıkar çıkarabirsen. bu adamların kesinlikle bir psikiyatr a ihtiyacı var. tanım: yine saçmalamış ahmağın teki.
 • deepweb kullandıklarını ben de düşünüyorum. ama korkmuyorum, dilipak abi her an tetikte sağolsun.
 • (bkz: bitcoin'in şeytan icadı olması)
  hatta kennedy suikasti'nin şifreleri de bitcoin içerisinde kripto şekilde saklı. bitcoin yazısını 90 derece ters çevirip okursanız "no mohammed no allah" yazdığını da açıkça görebilirsiniz.

  hatta cern denen şeytan yuvasında ecnebi bilimadamlarınca allahsız işler çevrilmekte ve laik "tanrı" parçacığı çalışmaları yapılmaktadır. bunlar allah parçacığını bile türkçe okuttular, kiliseleri ahır yaptılar.

  (bkz: tabi lan manyak mısın)
 • bence abdurrahman dilipak bey de gizli bir haberleşme aracıdır. halkın bitcoin'den uzak durmasını isteyen çevreler haberi kendisine veriyor o da halkın anlayacağı şekliyle okurlarına aktarıyor. bir nevi transformatör gibi bir şeydir kendileri.

  edit: vallahi kendisini ve bu tarz haber yapan insanları takdir ediyorum ne yalan söyleyeyim. düşünsene kendi zeka seviyene eş değer insanlar da okuyor bu haberleri ve senin saçmaladığını düşünüyorlar. halbuki saçmalamıyor, aksine ülke ekonomisi gibi bir planın parçasını oluşturuyor yaptığı haber ama kimse bu şekliyle değerlendirmiyor. belki de ben yanılıyorumdur, büyük resmi görmeyi her zaman abartmışımdır zaten*
 • hadi bitcoin'i siktir et de raspberry pi'den ne istiyor la bu siyasal islamcılar. bu kadar öğrenci bitirme projelerini nasıl yapacak? ezik gibi arduino mu kullanacak? yazıklar olsun. *
 • açmadan önce devlet bahçeli söylemiştir dedim ama dilipak'a da şaşırmadım.
 • ben yatırım yapmadan önce 2 hafta araştırdım. online ders izledim, okulda kriptoloji konusunda ders veren hocama sordum. hocam fazla bilgim yok araştır dedi, arkadaşlarım sorduğunda az biraz blockchain nedir ne değildir anlatıyorum ama kimseye sen yine de kendin bir araştır demeden yollamıyorum. ben bir mühendislik öğrenciyim, hakında araştırmalar yapıyorum, 6 aydır yatırım yapıyorum ve hala iyi bildiğimi iddaa etmiyorum. bunlar hangi cesaret ile bu kadar sıkıyorlar anlamış değilim. ben bir kişiye bir yanlış şey söylerim diye çekinirken bu herifler tüm türkiyeye utanmadan nasıl böyle yalanlar söylüyorlar. bu saçma yazılarla nasıl para kazanıyorlar? bu aptal yazılar hala nasıl okunuyor!
  lanet olsun böyle sisteme, böyle adalete. bunlar kadar yüzsüz olmadığımız, bunlar gibi büyük başları yalamayacağımız düz geldik düz gideceğiz. bunlar ise paraları çulkalayacaklar...