• bir avuç şerefsizin yaptığı namussuzluk diye geçiştirilmeye çalışılan olay.

ulan it. tribünün tamamı yapıyor tezahüratı. işte siz busunuz. başka bir şey değil.
  • geçen hafta arena'ya gelen beşiktaşlılar, maçtan önce galatasaray tribünündeki bir kızı uzun süre küfürlerle taciz etmiş ve bununla mutlu olmuşlar.

'sarışın kudurdu yarak istiyor'

https://twitter.com/…905/status/1127842153818988544

görün bunları. ortamlarda efendi diye takılan, her daim kendilerine müslüman bu ikiyüzlüleri iyi tanıyın.

gerçi başkanları ne ki bunlar ne olsun.
  • aynıları umarım yanlarında bir kız varken gelir başlarına. ben göremedim kızı ama yanında bir erkek var ise ona yaşatılan da tam bir orospu çocukluğudur.
    tribünde topluca gs ananı vs diye küfretmeden çok daha ağırdır.zira burada münferit bir şekilde bir tek bireye küfrediyor bu piç kuruları.

tanım : efendi taraftarın yaptığı ahlaksızlık.

edit : da eki eklenmiştir.
  • hangi takım olursa olsun. yaptıkları orospu çocukluğudur.
  • başkanı karı gibi arkadan konusuyorlar diyen kulübün taraftarıdır, yakışmıştır.
  • 1-) küfürün muhattabı olan 'sarışının' gs ve fb' nin sarı rengiyle alakası yoktur. kamerayı çeken kişi defalarca kadına zoom yapıyor hatta sonlara doğru eliyle gösteriyor. zaten videonun başında aç aç aç diye bağırmalarından belli direk kişiye yönelik taciz olduğu.

2-) burda bu videoyu izleyip yok efendim sarışın dedikleri tüm tribünmüş, yok efendim kişiye yönelik bişey yokmuş diye kıvıranların da videodakilerden farkı yoktur.

3-) sözlü tacizi yapanlar öyle 3-5 kişi değil hemen hemen tribünün %80'i sloganlara katılmaktadır.

4-) videodaki tek doğru şey sondaki 'tinerciler geldi' sloganı sanırım. herşeyi özetleyen cümle.

özet: efendiliğinize tüküreyim.

tanım: bir grup terbiyesiz insanın bir kadına yönelik sözlü taciz vakasıdır.
  • burak yilmaz'a hirsiz diyip sonra kabullen taraftar grubuyla aynidir. ortamlarda sorarsan efendi besiktas dersiniz.
  • çünkü efendi memiktaş, şerefsiz üçüncü.
  • davar trollerden biri “sarışın derken yani cimbomu kast ediyorlar” diye kıvıracakken tam altında kendi takımdaşı gelişine çakmış “o kadın da bize edilen tüm küfürlere iştirak ediyordu ama!”...
  • takim isimlerinin taciz konusuna alet olmasini icine sindirenlerin actigi igrenc baslik. tamam futbolda birbirimizi kizdiriyor, cekemiyor ve kufur ediyoruz da bu konunun bir takimin taraftar grubu ile anilmasi nedir arkadas? besiktas taraftari degil, bildigin orospu evladi bir grup insanin yaptigi insanlik disi harekettir.

not: galatasaray taraftari.
hesabın var mı? giriş yap