şükela:  tümü | bugün
 • futbol takımını da kapatın her sene en çok o zarar ediyor. dünyada örnekleri zarar etmeyip türkiye'dekiler zarar ediyorsa yonetememekten kaynaklanıyordur. bu zarar ediyor mantığı devam ederse kulüpler adını spordan ziyade futbol kulübü olarak değiştirsinler.
  not: gs tv de sultaniden zirveye harika program. izleniyor oğlum onlar. ben ferhan şensoy'un konuk olduğu bölümü elli defa izledim youtube'dan.
 • vizyonsuzluktur

  dünya'da artik televizyon kanali olmayan buyuk kulüp kalmadi. tv kanali üzerinden kendi reklamini yapip cirona ciro katacaksin; ancak gelin görün ki bizim muhtesem takimlarimiz 2019 yilinda bir tv kanalini bile yönetmekten aciz durumda.

  tv stüdyonlarina bir broadcaster daha alarak larin'den kazandiginin iki üc kati daha fazla para kazanbilirlerdi oysa ki.

  millet te desteklemis, beyinsizlige bak.
 • bunun neresi iyi bir karar? zarar eden her şey kapatılmalı mı?
  zarar etmemesi için nasıl bir çalışma yapıldı? zarar edilen miktar nedir? herhangi bir sıradan kazma futbolcuya verilen yıllık ücret falan mı? tv sektörü düşündüğünüz kadar para gerektiren bir sistem değil.

  uydu ücretleri sanıyorum bir tek sıkıntı. diğer türlü 8 kişi anakumanda ve reji, 4 kişi de canlı yayın kameramanı olarak çok iyi iş çıkartabilirler. birkaç tane de sunucu yeterli olacaktır. zaten bu tür kanallar daha çok bant yayını veriyor. 10 yıl önce çalıştığım bir tv kanalında ana kumanda geceden bütün yayını diziyordu sisteme. sadece canlı yayınlarda reji araya giriyordu. düşünülen kadar gerçekten pahalı bir sektör değil. tamamen vizyonsuzluk. umarım gstv böyle bir saçmalık yapmaz.

  ayrıca bazı şeyler zarar etse bile maddi olarak, manevi duygular için açık tutulmalıdır.
 • yerinde karardır. hatta bir adım ileri taşıyarak futbol dışındaki bütün branşları sonlandırmalıdır. lüzumsuz para israfı.
 • doğru karardır, darısı diğer spor kulübü televizyonlarının başına. televizyon kanalı mı kaldı? açarsın resmi youtube kanalı, gerekli duyuru ve programları, hatta canlı yayınları oradan yaparsın. tv kanalı olduğunda yerli yersiz her saat bir şey yayınlamak zorundasın. youtube kanalı olunca isteyen istediği zaman senin arşivinde ne varsa izler.
 • önce bjk tv sonra amatör branşlar hepsi sırasıyla.

  tanım bir zamanlar efsane başkan olucal rivayı alıcak denilen fikret orman ın tasarruf paketinin ilki
 • şu performanstan sonra kapatılmalıydı, geç bile kalındı.
  (bkz: beşiktaş tv'deki efsanevi beste)
 • desteklediğim karardır.bence besiktaş direkt kapatılmalı.mahkeme yardımı olmadan başarılı olması zor
 • büyük başkan fikret bey’in riva’yı satın alma hamlesinin hemen ardından alınmış karar.

  büyüksün başqanım.
 • youtube üzerinden yayın yapma/içerik üretme işleminde geç kalan beşiktaş'ın halka ulaşmayan tv'sini kapatmasıdır.