• futbol takımını da kapatın her sene en çok o zarar ediyor. dünyada örnekleri zarar etmeyip türkiye'dekiler zarar ediyorsa yonetememekten kaynaklanıyordur. bu zarar ediyor mantığı devam ederse kulüpler adını spordan ziyade futbol kulübü olarak değiştirsinler.
    not: gs tv de sultaniden zirveye harika program. izleniyor oğlum onlar. ben ferhan şensoy'un konuk olduğu bölümü elli defa izledim youtube'dan.
  • üzüldüm ya.
    arada 3 tane şebek çıkıp oo yee diye şarkı söylüyordu bizde billur geçiyorduk.
  • vizyonsuzluktur

dünya'da artik televizyon kanali olmayan buyuk kulüp kalmadi. tv kanali üzerinden kendi reklamini yapip cirona ciro katacaksin; ancak gelin görün ki bizim muhtesem takimlarimiz 2019 yilinda bir tv kanalini bile yönetmekten aciz durumda.

tv stüdyonlarina bir broadcaster daha alarak larin'den kazandiginin iki üc kati daha fazla para kazanbilirlerdi oysa ki.

millet te desteklemis, beyinsizlige bak.
  • zaten izleyen yok kapatalım bari dediler heralde
  • doğru karardır, darısı diğer spor kulübü televizyonlarının başına. televizyon kanalı mı kaldı? açarsın resmi youtube kanalı, gerekli duyuru ve programları, hatta canlı yayınları oradan yaparsın. tv kanalı olduğunda yerli yersiz her saat bir şey yayınlamak zorundasın. youtube kanalı olunca isteyen istediği zaman senin arşivinde ne varsa izler.
  • önce bjk tv sonra amatör branşlar hepsi sırasıyla.

tanım bir zamanlar efsane başkan olucal rivayı alıcak denilen fikret orman ın tasarruf paketinin ilki
  • çok isabetli bir karar.
    kulüp yöneticileri futbolu bile yönetemezken uzmanlık ve bilgi gerektiren pahalı tv.yayıncılığı işine girip takımları büyük borç yüküne sokuyorlar.
    günümüzde sosyal medya imkanlarını kullanmak daha etkili ve ucretsiz.
    yotube da tv. ile yapacağınız herşeyi yapabilirsiniz.
  • şu performanstan sonra kapatılmalıydı, geç bile kalındı.
    (bkz: beşiktaş tv'deki efsanevi beste)
  • desteklediğim karardır.bence besiktaş direkt kapatılmalı.mahkeme yardımı olmadan başarılı olması zor
  • bence yerinde bir karardır.

tabii ki sosyal medyaya ağırlık vermek kaydı ile. galatasaray olarak, biz bu işi iyi beceriyoruz. keşke gs tv'yi de kapatıp tamamen sosyal medya üzerinden devam etseler.
hesabın var mı? giriş yap