• 1947 senesinde amerika birle$ik devletleri'nde kurulmu$ olan bir $irket. genellikle vucut bakim urunleri uretmekteler. lakin $irket ilk kuruldugunda sadece dudak bakim urunleri uzerine kurulmu$. *

http://www.blistex.com/
  • ilacli dudak kremi, aliskanlik yaratabileceginden abartmadan kullanmak gereklidir. bir sure sonra soguk new york sokak koselerinde, 'blistex yok muuu blistex laaziiim' diye bagirirken bulabilirsiniz kendinizi. deliler de bu ihtiyaci hissetmis olacak ki, sakiz, dreaje seker vb ivir kivirlarin oldugu son dakika gozume carpti aldim kasa yanlarinda blistex satarlar.
  • artık memleket sınırları dahilinde de satılmaya başlamış ürün. hakikaten faydalıdır.
  • (bkz: blister)
  • denedim tavsiye üzerine anlattıkları kadar varmış, ortalıkta lipstick diye sattıkları dudakları daha beter kurutan zımbırtıları utandıracak kadar iyi .
  • dört çeşit dudak bakım ürünü olan marka.

classic lip protector - koruma
    lip relief cream - rahatlatma
    lip splash - nemlendirme
    daily lip conditioner - bakım

ödül falan almış, öyle diyorlar.
    bir de şöyle bir uyarıları var; "unutmayın dudaklar bronzlaşmaz ama yanar"
  • lacivert olanı dudağa sürüldü müydü böyle bi nane nane yakan, bi hoş eden, ferahlatan ürün. 2-3 gün sonra çatlak matlak bırakmaz. şukeladır kısacası, bağımlılık yapar doğrudur, fakat çatır çutur dudakla gezeceğime bunun bağımlısı olur sağlıklı gezerim değil mi ama.
  • lip relief cream ı roaccutane kullananlar için büyük bir yardımcı. o dudaklar börçük börçük yara olmuş acıdan kaşıntıdan durulmazken bir sürme ile sizi kızgın kumlardan serin sulara atlarmışcasına bir rahatlama yaratır nerden mi biliyorum?*
  • metal bilyeli balm yapmış adamlar , umarım paslanmıyordur.
  • soğuk kış günlerinde çatlaya çatlaya bin parçaya bölünmüş dudakları anında toparlayan dudak kremlerine sahip firma. delikanlı adamım ruj sürer gibi dudak kremi sürmem diyorsanız, ufak kutulu daily lip conditioner modelinden alın. parmağınızla kimseciklere farkettirmeden sürün, rahatlayın ferahlayın.
hesabın var mı? giriş yap