• harika bir versus.
  • işsizlikten bütün logları okudum. sarpes'in ağzını bozduğu kısmı okurken saldalyeden düştüm. diğer arkadaşın alevilere işi dayandırması ve o şekilde hakaret ettiğini düşünmesine üzüldüm.
  • ulan amına koyayım senin ben hayvan herif ülke sizin gibi şerefsiz orospu cocuklarından geçilmiyor birde kalkmış kız tarafına laf ediyor karakter yoksunu orospu çocuğu !!
  • efsane mesajlaşma sekansı.
    filiz sevişelimmi gibi başlayıp crescendo yaparak "senin ananın amına çubuk sikerim donanımımla mına bile korum"a varan, neredeyse hulusi ile mahmut'un birbirine hitaplarını aratmayacak bir kavgaya dönüşen über "versus".
    özet: ülkemizde işsizlik almış yürümüş beyler.
  • kız kezban, adam barzo. dağılabiliriz beyler. (dağılmicaksınız biliyom)
  • kıza kezban demek de bazı klavye delikanlısı,mal erkeklerce bir savunma mekanizması oldu bakıyorum da.
    yaz ananın numarasını şuraya ben de ona sorim bi "yaliiim bi abla diye?" görelim bakalım kezban mısınız değil misiniz o zaman?
    salaklar.

edit: erkeğim aynen.
  • alevi insanlar için söyleyenen o sözlerin içimi yaktığı mesajlaşma. biz size ne yaptık da, bizi bu derece öldürmek istiyorsunuz?
  • ya ben de okudum da, blondegirl1988 mahlaslı yazarın söylediği iddia edilen şeylerde nedense onun nicki gözükmüyor. o sebeple benim için kişinin kendi kendine konuşmasıdır, ve maalesef sanırım iftiradır.

sarpes mahlaslı yazar şizofren olabilir, doktora şey etmeli.

peşinen edit: ikisini de tanımam etmem ama sarışınları severim.

sonradan edit: evet, mesajlaşmalarda nick gözükmüyor. nickin gözükmüyor olması, karşılıklı olduğu iddia edilen yazışmaların tarzının nasıl oluyor da aynı olduğunu açıklamıyor. tacizci bir tip, o kadar şuursuz ki yaptığının taciz olduğunun bile farkında değil ve "yeaa ne var yeaa kibarca istemiyorum dersin, biter" diyecek kadar kamil. yaptığına karşılık kibarlık beklemesi bile psikolojik bir hadise, neyse. blondegirl88 mahlaslı yazar nick altına gelip deşifre ediyor, sonra engelliyor ve ta taaam yazılanlar. engellenmiş kişi hangi yolla mesajlaşmaya devam etmiş bu da söylenmeli.

ayrıca karşımda "la yarramın kurma kolu" diye hitap eden sarpes mahlaslı yazar varken, bu diyaloglara inanmam olası değil.
  • bu arada, muhtemelen necmettin erbakan'ın "ehüehe mumsöndü oynuyorlar" diye mikrofonlar karşısında alenen saçmaladığı yıl doğmuş olan bir kızın, kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü genç adama "siz birbirinize kaymışınız alevisin belli" falan dediği iddia edilen konuşma.

kapatıp gidelim bu ülkeyi ya...

edit: kızın nicki görünmüyormuş mesajlarda harbiden, tongaya mı geldik nedir?
hesabın var mı? giriş yap