2313 entry daha
  • şuanda açık ara eniyi platformdur. hernekadar çıplak dizisi yüzünden kendilerine gıcık olsamda platform içeriği beni uzun süre meşgul eder. izlenmeyi bekleyen westworld, sex and the city, friends, handmaids tale, true detective, babylon berlin gibi güzel diziler var yıllık indirimli kupon gelirse süre uzatmayı düşünüyorum.
  • öğrenci kampanyası dahilinde aylık 17.90’a üye olabilirsiniz diye maile kupon kodu yollayıp, sonra bu kupon kodunu ısrarla kullandırtmayan fırsatçı platform.

peki bunu nasıl yapıyorlar? kupon kodunu hesaba tanımlama aşamasında yönlendirdikleri ödeme sayfası 2 saniyeliğine 17.90 üzerinden ödeme yapılacağına dair ekran bilgilendirmesi ile gözükürken bir anda yıllık abonelik ödeme sayfasına yönlendirme yapıyor.

bunun videosunu çekip müşteri hizmetlerine aktarmama rağmen üç gündür sorunu çözmemekte diretiyorlar. daha doğrusu dikkatli olmayan kullanıcıyı ketenpereye getirme çakallığını yapmaya çalışıyorlar.

son olarak destek ekibinden gelen mailde “makaleyi iyi okudunuz mu, blu tv’nin öğrenci indirimi var mı?” diye bana soruyorlar. şaka gibi.

yıldım.
2056 entry daha
hesabın var mı? giriş yap