• darisi careem uber paypal'in basina.
  • aaa açılmış mı sonunda
  • isabetli bir karar olacaktır. uber mevzusu gibi kapatmaya çalıştıkça ellerinde patlamış olacak ki şimdi özgürlük vs deyip çaktırmadan tükürdüklerini yalayacaklar demek ki.

bak beyim, bunu kapattınız diye insanlar gidip sizin acentanızdan götü başı ayrı oynayan euro kuruna göre alışveriş yapmayacaktı; çünkü bu siteyi kullananlar zaten istediğini internetten başka bir şekilde bulabilecek bilgi ve deneyime sahipti. mesela ben booking kapalı olduğu için diğer sitelerden uygun otellere bakıp seçtiğim yerleri bizzat arayarak telefonda pazarlık yapıp rezervasyon aldım. üstelik adamlar herhangi bir aracı siteye komisyon ödemeyeceği için bu hareketimden memnun oldu. kredi kartı bilgilerim de kimsenin eline geçmeden güvenli bir alışveriş yaptım.

ama turizmciler dahil bizim esnaf kısmında öyle bir özgüven var ki her şeyin onlarca alternatifinin olduğu internet çağında bir şeyi yasaklayarak avantajlı duruma geçeceklerini sanıyorlar. bu da darbe gecesi trt'de bildiri okuyup ülkeyi ele geçirdiğini sanma sendromu gibi bir şey.
  • darısı vikipedia'nın başına dediğimiz olaydır.
hesabın var mı? giriş yap