• bir kişi işe alınacak galiba. o kişi de bellidir. sipariş verilmiş resmen.

edit:bu entry için "amg öyle sipariş ilan mı olur?, millet de salak bunun neyini beğeniyor?" diyen ve özelden yeşillendirip borsa istanbul ik'sı gibi davranan arkadaşlar için yazıyorum. bahsedilen yazılım dillerinin ve teknolojilerin hepsine hakim biri varsa ki olsa olsa 1 kişidir, o kişi için yazılmış bir ilandır. ancak siz de liyakatın türkiye'de ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. bu sebeple bu ilan göstermelik göz korkutma ilanı ve verilmiş olması için verilen bir ilan da olabilir. yani o her dili bilen üstün kişi gerçek değilse istedikleri kişiyi seçeceklerdir. o da muhtemelen yeğeni falan olur. kılıf hazır kime geçirirsen geçir. yeşillendirmek isteyen big picture team personellerini mesaj kutuma beklerim.

edit 2: özelden ulaşıp küfür eden arkadaşa teessüf ederim.
  • sipariş ile bunları bilen 1 kişi alınacaksa anasının ak sütü gibi helal olsun o iş dediğim ilan.
  • tüm tuşlara basıp bölüm geçmeye çalışmışlar gibi bir ilan
  • -abi ilanı giriyorum hangi yazılım dillerini bilsin?
    -evet.
  • normal şartlar altında başvuru sayısı 0 olması gereken ilan :)
  • o kadar çok iş bilmeyen adam var ki, 50 kişinin işini tek bir kişi yapsın geri kalan yandaşlar yayılabilsin diye verilmiş ilan.
  • programlama böyle bir şey değil lan.

o ilandaki yazanların yarısını, bilmeyi bırak duymadım bile.

aranan insan değildir kanımca. başka bir şey arıyorlar. ne bilmiyorum ama insan değil.
  • -karışık var mı?
    +var.
    -yükle!
  • kabaca 6 ayrı ekibin iş tanımını içeren ilandır. çalıştığım şirkette db admin ekibinde oracle'la postgres'e farklı farklı elemanlar bakıyor. aynı ekipteler ama her birinin uzmanlığı ayrı yani. hani mevzuya uzak olup da bu ilanın neresi garip diye düşünenler varsa belirteyim dedim. yine de bu tip ilanlarda bu yazanların yüzde 90'ının farazi olduğunu düşünüyorum. aynı şirkette bu kadar farklı teknolojileri ufak bir ekiple çekip çeviremezsiniz. o tip bir kültürü, know-how u olan şirket böyle bir ilan vermez.
hesabın var mı? giriş yap