• sabah sabah bana silecek aldıran başlık.

200tl bayıldığım ve kalitesine inandığım silecek markası.
  • herkes bir şeyler yazmış çizmiş fakat başlık sahibi haklı. rusya'nın novosibirsk şehrinde yaşıyoruz ve sileceğin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. daha silecek değiştirmesini bilmeyen insanların tavsiyelerine kulak asmayın ve alacaksanız bosch alın. tek geçerim. bosch'un bir üstü fiber bez. daha iyisini istiyorsanız durup bezle sileceksiniz.

kimisi ayakkabı boyamasını sever, kimisi çelik parlatmayı.. benim hastalığım da bu. o silecek camı jilet gibi sessizce silmeli. milim iz olsun camda hemen söker atarım. bosch bu işin atası ve babası. alıp kullanmadan asla bilemezsiniz.
  • her silecek gibi 1 bilemedin 1.5 yilda (ama 2'yi kesinlikle gormez) siki tutan sileceklerdir. ya ses yapar, ya iz birakir, ya silmemeye baslar ama mutlaka bir sey olur.

3 kati fiyatla aliyorsunuz, eski dandik sileceginizin yerine takinca "vay aq ne guzel siliyor, biz silecek gormemisiz" deyip o 3 misli fiyati kendi kendinize amorti ediyorsunuz.

cok yaniliyorsunuz.
  • eveeet galiba zamanı geldi.

(bkz: bosch alan çıksın beyler kasıyor)
  • rbw hybrid e de bakın forumcular
  • aracınıza uygun silecekler

kendi aracımda 3 yılda bir değiştiriyorum ama o da keyfiyetten yoksa 4 yıl gider.

cam suyu da çok önemli. ben migrosta satılan 5 litrelik cam sili %50 karıştırıp kullanıyorum.
  • ekşisözlük gömme timi gelmiştir diye açtığım başlıkta övenleri görmemle şaşırtmıştır.

iki farklı aracımda bosch kullandıktan sonra 3. aracımda ulan bu sefer de ucuz alalım diyerek başka bir markanın (adını hatırlamıyorum) sileceğini almıştım 3'te biri fiyatına. bosch'lar 2 yılda salıyor kendini bu da 1 yıl oldu hala salmadı. bence parasını çıkarmış oldu, ölürse yine gider bundan alırım. boş yere 3 katını vermeye pek de gerek yokmuş.
  • sert kış veya sıcak yaz geçtiğinde tüm silecekler ses yapıp iyi silmemeye başlıyor bu yüzden ortalama kaliteli silecek tercih edebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap