6540 entry daha
  • üyelerin skyler' a sıkça "orospu" yorumlarında bulundukları dizi. anlayamıyorum, skyler orospuysa walter orospunun bayrak sallayanıdır. erkek ya konduramıyolar orospuluğu. her türlü piçliği, yavşaklığı ve sinsiliği yapan biri. bunu da "aile kutsaldır, aile uğruna işlenen suçlar suç değildir" mottosuna sığınarak yapıyor. gerçi dizinin ana fikri bu. aileni koruyorsan her türlü boku yiyebilirsin. toplumun amına koyayım, yeter ki aileye bi şey olmasın. bu kadar tutarsız bu kadar hasta bir ana fikri var dizinin. ailenizin amına koyayım.
  • dizi tarihinin en iyi laflarından birine sahip olduğu sanılan ( tehlikede değilim, tehlike benim), aslında dizi tarihinin en iyi ayarlarından birine sahip olan dizidir
    ( ww: o sırada tehlikedeydim, tehlike de gus fring idi. bitti artık
    sw: ben senin tehlike olduğunu sanıyordum)
  • bir hususu belirtmek gerekir ki skyler orospudur.
  • bu diziden sonra başka bir diziye başlayamadım. işte bu öyle bir dizi
  • skyler'in bu boyutlarda bir öfkeyi hakettigini düsünmüyorum
    daha fazlasini hakediyor bence.
  • skyler orospudur çünkü walter gibi bir adamın kıymetini bilmeyip sünepe bir adamla aldatmıştır. bakın ben walter'ın yerinde olsam, meth parasının bir kısmını aileme ayırıp geri kalanıyla meksika'da vur patlasın çal oynasın bir hayat yaşardım. 70-80 yaşına kadar paşalar gibi yaşardım. peki walter ne yaptı? ailesini düşündü. aklından gram fitne fesat geçmedi. skyler ne yaptı? yok o para kirli para yok o para uyuşturucu parası diye istemedi. kardeşim senin kocan öğretmen olmasına rağmen, tabiri caizse law abiding citizen olmasına rağmen, ülkenizin sikko sağlık sistemi yüzünden o parayı bulmasaydı ölecekti. hala bana namuslu ayağına yatıyor. sistem seni sikiyorsa, sende sistemi sikeceksin. lamı cimi yok!

edit: walter zaten kanserdi nasıl 70-80 yaşına kadar yaşayacaktı diye özel mesaj atanlar oldu. kardeşim adam kanserden kurtulmadı mı? ilerlemesi durmadı mı? diziyi nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki. link
  • skyler orospudur. ilerleyin
  • biri anna gunn’a burada olanları anlatsa ne tepki verecek merak edilendir. kadın orospu rolü ile emmy aldı hey yavrum hey!
  • koca dizi boyunca, icinde verilen ince mesajlari anlamayip, tek yapilanin karakterlere küfür edilen dizi örneği.

abdye atip tutabilirsiniz :)
    koca dünya ülkesi diye gezen abd niye saglikta bu kadar kötü ?
    türkiye bile bu konuda süper.
    yanlisim varda bilen varsa bana soylesin.
  • türkiye uyarlamasında meth saflık oranı piyasadan kötü olduğu için ilk bölümde biter. öğretmen okulda yatışa alıştığı için malı da yatarak yapacağını sanar.
    jesse bile daha kötü olur. jesse daha kötü olur mu bir ülkede? maalesef şerefsizimiz bile kalitesiz.
    hem şerefsiz jesse'miz şeref dersi vereceği için bir araya gelemezler bile.
    -memur adam uyuşturucu mu yapar la vatan haini, 155'i ararun.
3167 entry daha
hesabın var mı? giriş yap