şükela:  tümü | bugün
6914 entry daha
  • bir hususu belirtmek gerekir ki skyler orospudur.
  • bu diziden sonra başka bir diziye başlayamadım. işte bu öyle bir dizi
  • skyler'in bu boyutlarda bir öfkeyi hakettigini düsünmüyorum
    daha fazlasini hakediyor bence.
  • skyler orospudur çünkü walter gibi bir adamın kıymetini bilmeyip sünepe bir adamla aldatmıştır. bakın ben walter'ın yerinde olsam, meth parasının bir kısmını aileme ayırıp geri kalanıyla meksika'da vur patlasın çal oynasın bir hayat yaşardım. 70-80 yaşına kadar paşalar gibi yaşardım. peki walter ne yaptı? ailesini düşündü. aklından gram fitne fesat geçmedi. skyler ne yaptı? yok o para kirli para yok o para uyuşturucu parası diye istemedi. kardeşim senin kocan öğretmen olmasına rağmen, tabiri caizse law abiding citizen olmasına rağmen, ülkenizin sikko sağlık sistemi yüzünden o parayı bulmasaydı ölecekti. hala bana namuslu ayağına yatıyor. sistem seni sikiyorsa, sende sistemi sikeceksin. lamı cimi yok!

edit: walter zaten kanserdi nasıl 70-80 yaşına kadar yaşayacaktı diye özel mesaj atanlar oldu. kardeşim adam kanserden kurtulmadı mı? ilerlemesi durmadı mı? diziyi nerenizle izliyorsunuz anlamıyorum ki. link
  • skyler orospudur. ilerleyin
  • anna gunn’ın orospu rolünde oynadığı dizidir. skyler adlı kevaşenin kalemliği bilerek düşürdüğü sahneyi görüp de hala orospu olmadığını iddia eden kişileri engelliyorum. hiç kusura bakmasınlar.

not: ww katıksız orospu çocuğudur o ayrı.

edit: skyler'ın kalemliği düşürdüğü sahne s02e10'da 42. dakika civarında görülebilir.
  • biri anna gunn’a burada olanları anlatsa ne tepki verecek merak edilendir. kadın orospu rolü ile emmy aldı hey yavrum hey!
  • eğer gerçek hayatta geçse olayların nasıl gerçekleşeceğini merak ettiğim olay.

--- spoiler ---

örneğin ww ailesi için yaptıklarını skyler öğrendiğinde duygulansaydı, bütün parayla türkiye 'ye göç edip ayvalık'ta yazlıkta yaşasalardı. tabi bu dizinin bitmesi ve sıkıcı olması anlamına gelirdi.
    --- spoiler ---
  • türkiye uyarlamasında meth saflık oranı piyasadan kötü olduğu için ilk bölümde biter. öğretmen okulda yatışa alıştığı için malı da yatarak yapacağını sanar.
    jesse bile daha kötü olur. jesse daha kötü olur mu bir ülkede? maalesef şerefsizimiz bile kalitesiz.
    hem şerefsiz jesse'miz şeref dersi vereceği için bir araya gelemezler bile.
    -memur adam uyuşturucu mu yapar la vatan haini, 155'i ararun.
  • baştan of sıkıcı desem de, izledikçe saran sardıkça saran dizi. abartmıyorum ilk 4 bölümü bir haftada zor sıkıla sıkıla izlediysem, geri kalanını da bir hafta da bitirmiş olabilirim. ha bir de insanların kimyaya bakış açısı değişti, ilgisi arttı iyi yönden diyebilir miyiz bilmiyorum ama eğitim eğitimdir.
43 entry daha