• 2019 nisan veya mayıs ayı gibi bir kask aldım kendilerinden. motosiklete yeni başlıyorum bir kaç mağazaya baktım kendime göre bir kask bulamadım. 1600-1800 civarı bir para verdim. kesinlikle pazarlık yapmadılar çok ucuza veriyoruz zaten vs vs dedi. neyse aldık. aradan bir iki ay geçti internetten bir bakayım kaç liraymış bu kask dedim 900 lira fiyat çıktı. gözlerime inanamadım resmen 2 katına satın almıştım. o zamanlar dolar 5.75 6 arası gidip geliyordu. şuan dolar 6.80 ve o kask internette hâlâ 1200 liralar civarında. nasıl bir kazık yediğimi asla unutmayacağım. artık ankara'dan kesinlikle motosiklet malzemesi almıyorum. biniyorum hızlı trene gidip istanbul'da hem geziyorum hemde bir çok model ve seçenek arasından istediğimi indirimli bir şekilde alabiliyorum.
  • beceriksiz, terbiyesiz ve ahlaksız bir sahibi olan motosiklet mağazası. dolandırıcılık sayılacak şekillerde iş yapıyor. bedava verseler dahi buradan alış veriş yapmayın. muhtemelen bedava olmasına rağmen kazık yiyorsunuzdur.
  • zamanında iade edilen ürünü kabul etmeyen firma.

beyfendi tişörtü giyince ikinci el duruma geliyor tişört gibi düşünün dedi. iade kabul etmiyorlarmış. gelişmelere göre bunu editleyeceğim. bakalım.

edit: iade ettim. kargo ulaşalı 24 saati geçti ve ücreti hala iade etmediler.

ikinci edit: nihayet 3.günün sonunda iade gerçekleşti. son güne kadar bekletmeleri bile müşteri memnuniyeti anlayışlarını çok iyi gösteriyor.
  • ankaradaki mağazalarına uğradım, gayet ilgili ve samimi satıcı. ürünler kaliteli ve çevre mağazalara göre nispeten daha uygun.
  • sattığı ürünün arkasında durmayan 3 kuruş fazla kazanayım derdindeki insanların çalıştığı motorsiklet ürünleri mağazası. bir defa giden bir defa daha gitmez.
  • hakkinda uzun yazmayacagim firma. sorunlu alışveriş yaptiklari musterilerini telefonlarindan silmeyen, ikinci el urunu sifirmis gibi gonderen, para iadesinde sorunlar yasatan, sanki sizin sucunuzmus gibi daha sonra listesine ekleyip cikarmayan firma. uzak durun, ben de yakin cevremle ayni seyi yapıyorum. bir arkadasim benden habersiz alisveris yapmis, bir aydir bekliyor urunun gelmesini.
  • yataş gibi türkiye'nin rezil gözde firmalarından, bunlar kadad gebeş ve yüzsüzünü bir yataş firmasında gördüm bir de bunlarda keza arkadaşlar ne yazmışsa doğru! ellerinde olmayan malı satmaya çalışırlar! millet yurt dışından sipariş vermeyi bilmiyor veya beceremiyor sanki! haftalarca, aylarca beklersiniz keza çalışan ekibi de yenidoğan, çinçin'den toplamışlar sanki! bi atar bi gider, sanırısınız tatar ramazanlar da herkes bu yolu yemez kardeş..

zaten firma yorumlarına bakarsanız ne mal olduklarını anlarsınız..
hesabın var mı? giriş yap