şükela:  tümü | bugün soru sor
 • çok alakasız bir oyun videosu izlerken sağda youtube tarafından bana önerilmiş bir şarkıyla keşfettiğim harika bir ekip.

  popüler şarkıları piyano ve çello ile çalıyorlar, spotify ve youtube üzerinden dinlenebilirler

  youtube: https://www.youtube.com/watch?v=sx3wv9gsomc
  spotify: https://open.spotify.com/…st/6wboz9d65acqulfkuqsq7r

  özellikle videolu hallerini izleyin, kendilerini bazen öyle bi kaptırıyorlar ki çalarken, hayran hayran izliyorum izlenecek bişey olmamasına rağmen.

  bir diğer ilginç şey ise, abimiz o kadar tutkulu çalıyor ki, piyanodaki ablamız bazen abiye ayak uydurabilmek için moda girmiş numarası yapıyor.
 • grey's anatomy izlerken keşfedilen grup.
  drag me down coverları efsane olmuş, piyano ve çellonun tadından yenmiyor.
 • az önce tesadüfen karşıma çıktı. sanırım bundan böyle çalışırken bunların müziklerini arka planda dinleyeceğim. çok başarılı olmuş. tüylerim diken diken.
 • çok başarılı akustik enstrumental cover'ları var ama özellikle en son the cranberries 'in zombie şarkısını çok içten bir şekilde 10 numara yorumlamış olan grup link.
 • piyano ve çello çalarak bilindik şarkıları yeniden yorumluyorlar marnie ve patrick laird çifti. çok başarılı buluyorum ve son zamanlarda sadece onları dinliyorum.
  çello'ya karşı zaafım var zaten , bende çalayım istiyorum ama bu koca alamet enstrüman nerdeyse benim kadar o yüzden hiç bulaşasım yok.
  çaldıkları mekan evleriyse , özellikle kütüphaneli odaya ayrıca hastayım o ne güzel oda öyle. yalnız patrick abi çalarken kendinden geçiyor ara sıra eşi "patrick ne yabıyon hacıı" der gibi bakıyor adama.

  zombie
  hello
  chandelier