şükela:  tümü | bugün
  • ikram ve müşteri ilişkileri konusunda 0'ın altında olan maganda vari işletmelerden,

müşterinin eleştirisine pasif agresif tavırlar gösteren bir de bunu yemeksepetinde yayınlayan bu tarz şaşkın arkadaşların yakından incelenmesi gerekir, yeni belediyeyle birlikte umarım istanbul'un göbeğindeki esnaf da kalite ve etik gibi konularda gelişmiş ülke standartlarını yakalayacaktır.

göztepe bro's burger gibi kıro işletmeleri polisin ve zabıtanın sıkı denetlemesi gerekiyor.
  • eve sipariş ile çalışan, bugüne kadar değil bir yanlışlıklarını en ufak nezaketsizliklerini görmediğim güzel işletme. gidip sahibiyle de tanıştım, güzel insanlar. bu civarın da en iyi burgerini ve sosislisini yapıyorlar. telefonla sipariş veriyorum artık ve her seferinde de halimi hatırımı sorarlar. terbiyeli gençler.

ilk entry'deki tepkiyi anlayamadım açıkcası ancak yemeksepeti'nde yorumlarına girince zannediyorum hangi yorumun sahibinin bu entryi girdiğini anlayabiliyorum. afedersiniz ama çok terbiyesiz bir yorum yazmışsınız cevabını da almışsınız. üşenmedim yorumu da buraya yapıştırıyorum.

"ikram kültürünü sallamayan bir işletmeyi müşteri sallar mı bu arkadaşlar yaşayar öğrenecekler..."

demek ki yaşarak öğrenecekler kısmı işletmeye ikram göndermediği için adeta şantaj yapıp çeşitli platformlarda kötülemek. bir müşteri olarak gördüğümde beni bile rahatsız etmişti, aynı çiğliğin burada da devam ettiğini görmek üzdü. kimsenin avukatı değilim, ancak mevzuyu anlayınca iki satır yazmadan edemedim. keza ilk entrylerini yazmak istiyordum da reklam meklam diye algılanır diye aylarca kendimi tuttum. şahsen de çevredeki iyi hamburger yapan işletmelerle gidip tanışmışlığım çoktur. örnek : #69563046

özetle 10 numara hamburgerci, bugune kadar da ikramsız sipariş gönderdikleri pek olmamıştır sağolsunlar. ve dediğim gibi gerçekten buraların en iyi burgerini yapıyorlar. sadece oturacak yeri vb yok gibi, umarım yakın zamanda o problemi de çözerler. seviliyorsunuz.
  • bir onceki yorumu yazan arkadas sen bu entry'deki ana fikri de anlamamışsın yemek sepetindeki yorumu da.

"yaşayarak öğrenecekler" sizinle uğraşırım manasına gelmiyor, türk kültürünün ikram, misafirperverlik gibi öğelerini benimsememiş bir işletme başarılı olabilir mi bunu öğrenecekler manasına geliyor.

aynı işletmenin negatif yorum yapanlara verdiği kompleksli yanıtları bir daha değerlendir, arkadaşların diye torpil geçmeden hizmet sektöründe iş yapan profesyonel bir kurum böyle mi olur kendin soğukkanlılıkla karar ver...
  • burgerleri de servisi de oldukça kötü bir işletmedir.

uzak durun. paranızı sokağa atmayın.
  • dün akşam deneme fırsatımın olduğu minik burger dükkanı.
    çocukluğumda yediğim burgerlere benziyor. malzeme çeşidini abartmadan, lezzetli bir köfte kullanarak yapmışlar.
  • istanbul'un en iyi hamburgerini burasi yapar. yalnizca evlere servis eder.