atomicbomb

  • 1289
  • 2
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

kolera

micbeatz'de yayınlanan specialist 4'te yayınlamış olduğu fil style parçasıyla bir kez daha kendisiyle ne kadar çelişik olduğunu göstermiş kişi. çok değil 2008'de eşiyle birlikte, kendilerine küfür içerikli diss yapıldı diye sansar salvo, fuat ergin ve hatırlamadığım bir kaç rapçiye dava açmışlardı. o günlerde yazdığım entryde bunun doğru olmadığını ancak, gelinen noktada bir bunun da bir zorunluluk yarattığını belirtmiştim. (bkz: #14025718)

bugün gelinen noktada "şerefsiz", "salak" ve bilimum hakaret içeren kelimelerin havada uçuştuğu, lirikal olarak oldukça kötü bir parçayı melankolia'nın radyosu (daha önce disstortion ep de buradan yayınlanmıştı.) micbeatz den yayınlamış bulunuyorlar. sırf bu parça nedeniyle belki de yeniden dissler dönemi başlayacak zaten ölüme doğru giden bir müzik türü olan rap tümden paramparça olacak.

çok yanlış işler peşindeler kısacası. madem yollarınızı ayırdınız, dissleştiniz hevesinizi aldınız artık yolunuza bakma vaktidir. bunu her iki taraf için de söylüyorum. bu müziğin dinleyicileri artık bu tarz işleri dinlemek istemiyor.

tarafların veya üçüncü kişilerin "durun kardeşim yeter artık. 30 yaşına geldik, bu müziği de zor bela belirli bir noktaya getirdik, onu da yok etmeyelim." demesini bekliyorum.

devamını okuyayım »
26.02.2011 10:26