• şu an italya'nın varese takımında oynayan 202 santimetrelik avrupa'nın en iyi 4 numaralarından biri. defansif olarak kendi liginin iyilerinden, blok ve top çalmada lider. ofansif olarak da maç başına 15 sayılık bir katkıda bulunuyor. %64'lük saha içi isabeti dikkat çekici. siena dibindeki bu adamı kaçırmaz diye tahmin ediyorum.

edit: vay amk, brooklyn nets seneye alacakmış zaten.
  • olympiakos ile iki seneliğine sözleşme imzalamış basketbolcu. türk takımları uyusun. tabi ne de olsa daha önce büyük takımda oynamamıştı kendisi, değersiz bir basketçi onların gözünde.
  • 24 ekim 2013 galatasaray olympiakos maçı'nda izlediğim kadarıyla hem savunmada hem hücumda oldukça etkili bir oyuncu.
  • olympiacos'a imzalamadan önce efes'in listesindeydi ancak o dönem teknik kadroya güvenmeyen yönetim transferi için gereken para konusunda "paramız yok" dedi. dedi bunu. sonra saçma sapan bir sürü transfer yapıldı tabi. bir şey diyemiyorum.

bu sene de yalvar yakar getirmemiz gereken adam ama bu yönde bir çabamız olacak mı bilmiyorum. olsa çok sevinirim.
  • böyle ayıboğan gibi bir pota altı oyuncusunu fenerbahçe ülker'de ne zaman göreceğiz, görmeden ölecek miyiz diye düşüncelere daldıran ribaund canavarı, bak galatasaray ne güzel buldu patric young'ı. hücumda veya defansta potanın altında kırmızı görmüş boğa gibi karşısına çıkan her şeyi yıkarak/devirerek hedefine ulaşmaya çalışıyor, her zaman başaramıyor belki ama çoğunlukla başarıyor.
  • seneye fenerbahçe ülker'e transfer olması halinde pota altı sorunumuza kesin çözüm getirecektir fakat oly onu bırakır mı tabi o da bir sorun. anadolu efes'in zamanında elinden kaçırması, diğer takımlarımızın ise böyle bir adamdan haberinin bile olmaması bambaşka bir mesele sporumuza dair.

eurolig'in en büyük oynayan oyuncularından bir tanesi. haftaya oly-fb oynadığı zaman hakkında entryler dizilir buraya muhtemelen.
  • sen gel sen gel mübarek*
  • efes ile anlaştığı bilgisi geliyor.
  • (bkz: eurobasket 2015) te slovenya formasıyla mücadele edecek olan oyuncu
  • muhtemelen lasme'yi sittir edecek efes'te yeni savunma canavarı olacak.
hesabın var mı? giriş yap