şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunlardan korkmayın burada bile her allah’ın günü atatürk’e saldıran şerefsiz adı iki kere zikredilince annesinin eteğinin altından çıkamadı mahkemede nasıl ağladığını hepimiz gördük. her yerde böyledir yazan kişilerin gerçekte zarar verebilecek halleri yok. daha dün kafa keseriz diyen picin biri on dakikada kapatıp kaçtı hesabını. müsterih olun çapsızların ,gölgesinden korkanların,din diyerek zebanicilik oynayanların hiç birinden çekinmeyin. siz atatürk neslisiniz,her şartta üstünsünüz. siz sifonu ne vakit isterseniz o vakit giderler ,o vakte kadar görüntü ve koku yaptıklarına bakmayın.
 • türkçe bilmeyen çomar sözüdür.
 • bu gibi tipler korkakların en önde gidenidir. eser, gürler, konuşur, asar keser ama höt dedin mi göt deyip yerine oturur.

  ha tehlike bunların bir araya gelmesinde. biliyorsunuz bunlar zamanında:

  madımakta diri diri insan yaktılar,
  taksimde amerikan askerlerine secde edip kendi yurttaşlarını öldürdüler,
  öğrencileri telle boğdular,
  gezi'de döve döve gencecik insanları öldürdüler.

  cumhuriyet tarihi bu tiplerin sadece namaz kılabilmek dini yaşam sürebilmek için yaptıkları ihanetlerle, işledikleri cinayetlerle dolu. yeter ki secde olsun, üstlerindeki bayrağın, birlikte yaşadıkları insanların önemi yok bu vatansız, arap kırıntısı soysuzlar için
 • tabi ki böyle paylaşımlar yapacak, tabi ki en güzel ben yalarım diyecek.
  arkadaşlar rastgele bir devlet okuluna gidin. müdür ve müdür yardımcısı akpli ya da akp'den torpilli değillerse ben de bir bok bilmiyorum bu hayatta.
  akp'nin ona sağladığı bu ayrıcalık olmasa hayatında bir bok olamayacak liyakatsiz bir davar işte.
  muharrem ince cumhurbaşkanı olduğunda sadece bu çöpleri temizlemek için 1 seneye ihtiyacı var. minimum.
 • ağzın boştaysa haber ver.
 • ya bana birisi tane tane anlatabilir mi?

  -ne zamandan beri farkli adaylar desteklemek, mitingine katilmak oldurulmeyi hak edecek kadar buyuk bir suc oldu?

  -15 temmuz olayi ne ara ince'yi destekleyenlerin ustune kaldi? ince'nin carsaf carsaf pozlari, siirli sarkili fetoya ozlem videolari mi cikti ya da inci gibi dizilip thy'nin business koltuklarinda pensilvanya'ya seyahat ettigi mi ortaya cikti?

  -ne ara ince ve 15 temmuz birlikte degerlendirir ve nefret edilir oldu?

  -karamollaoglu'nu desteklesem bile istedigi kisiyi desteklemiyorum diye yine de belinin dolu olmasindan nasibimi alacak miyim?
 • "çükümüzü de seçim kampanyasından verdiler" anlamına gelen söylem.
  (bkz: eline beline diline sahip ol)
 • evliya çelebi ortaokul müdür yardımcısı aydın şen kim amk.

  prim yaptırmayın şu gerçek vatan hainlerine.

  yaptıracaksanız da bari bu karga bokunu ya internetten, yahut direkt savcılığa şikayet edin, belki iktidardaki partiye oy veriyor diye kendisini mesih sanan diğer çomarlara ibret olur. hatta lütfen bunu yapın. zira bırakın ince'nin kazanmasını, ikinci tura kalsa bile böyle amı götü dağıtacak tipler var.