• #29471957 numaralı entryde geçen kezban lafı. bir nevi "bana teklif eden erkekler bile var." demeye mi getirmiş, yoksa "2 erkeği reddettim, güzelim ben aslında, elimi sallasam ellisi, boşta olduğuma bakmayın." mı demek istemiş tam anlayamadım ama yükselme çabasını takdir ettim.

edit : entry i silmiş arkadaş. bir ara yazdığının arkasında olduğunu söylüyordu. içeriğinde bu yaz iki erkeği nasıl reddettiği ile ilgili bir hikaye vardı...
  • okurken benimde gözüme batmış laf. bir erkeğin geçen yaz iki karı gümlettim demesi neyse iki erkek reddettim demek odur benim için.
  • -bu yaz iki erkegi reddettim..
    -..
    -kabul ettiklerimin sayisini soylemiyorum..
  • -bu yaz iki erkegi reddettim...

(iki erkekle konus)
    -abi biz ona teklif etmemistik, adres sorduk o da yanlis anladi snn b slk filan dedi.. yanimizda kiz arkadaslarimiz da vardi o kadar diyorum.
  • - soyle bakalim perihaaan,bu yaz kac erkegi reddettin?
    + 2.
    - kacina siktir cektin?
    + 16 civari.
    - kac erkek tersledin?
    + 22.
    - kacini bozdun?
    + en az 9'unu.
    - gel al madalyani.
    + ne madalyasi bu?
    - ayin kezbani madalyasi.
    + uhuhuuuuu, cok duygulandirdiniz beni. sagolun.
  • "bütün erkekler çok kısıtlıyo, çok kıskanıyo; süperim çünkü ben ;)" kafasındaki kezban lafıdır, pek siklememek lazım.
  • -bu yaz iki erkegi reddettim.
    -ne kadar sansli olduklarini bilmiyorlar..
  • reddetme olayı birlikte tatil yapma teklifi içinse; o erkekler tarafından potansiyel fuck buddy olarak göründüğünüze işarettir. hatta ben bu karının tatil masraflarını vs. ödeyeyim, bu da geceleri bana versin' düşüncesinin eseriyle o teklifi almışsınızdır. ha tatildeyken bir ilişki (cinsel ilişki, sevgili olma vs.) için bir erkeği reddettiyseniz, o da votkayla giderinizin olduğunu gösterir.
  • + şimdi son teklifin nedir?
    - antalya diyorum ceren, plajlara akarız hem.
    + hmm selim'le konuştum sabah yunan adaları teklif etti.
    - ya bırak selim'i geçen sene lale'yi götürdü de noldu? aldatmış ordan bi kız bulup. benim birinci tercihim sensin bak yerin garanti.
    + bilemiyorum ya erkut da ilgileniyo benle de daha resmi teklif gelmedi...
    - bak ayvalık'ta yazlık var bizim istersen erken keser ilk etabı oraya da uğrarız, ha?
    + düşünmem lazım biraz tunç...
    - bak son teklifim antalya+ayvalık+mekan başı prim olarak 5 içki artı bir miktar da holosko veriyorum?!
    + ay holosko'yu napim be?
    - niye öyle diyosun be ceren boylu poslu eli yüzü düzgün çocuk...
hesabın var mı? giriş yap