• ankara kentpark avm'de açılmış ankara'nın ilk gerçek bubble tea'si sloganıyla. önünde haftalarca kuyruk oldu. çocuklar tutturdu ille de alalım diye. hayatımda bu kadar lezzetsiz iğrenç bir şey içmedim. üç farklı kombinasyon denedik hepsi iğrençti. asla bitiremedik. çöp oldu. o baloncuklar patlayınca baya naylon gibi ağzımın içine yapıştı. bardak başı 55 tl. çöp oldu. yazık. keriz silkeleme mekanıymış. silkelendik.
  • geçen tea co’da içtiğim tuhaf çay. pipetten her çekişinizde son sürat yutağınıza hücum eden, minik, tatlı ve yenebilir baloncuklar var içinde, boğulmanıza sebep olabilir yani dikkatli içmek lazım.
  • saçmasapan içecek. şekerli aromalı su. içine katılan şuruplar, toplar tamamen nbş ve tatlandırıcı içerikli. zaten bunu içen kitlenin %95’i dünyadan haberi olmayan küçükler.

hedef doğru seçilmiş. aynı bizim zamanın tang’i gibi dayıyorlar bir güzel.
  • bildiğimiz ice tea, içinde ilave olarak buz ve ağızda dağılan jelibon topları var.

kore içeceğimiymiş neymiş, saçma sapan bir bardak soğuk çaya 70 tl vermek ancak bir çocuğun hatırı için olurdu ki oldu. hem zararlı hem pahalı olan lüzumsuz bir içecek.
  • yeni lokmacı dalgası 6-7 ay parayı vurup iflas etmelik olay. orijinali boba tea’dir güneydoğu asya’da yaugın diye biliyorum. bizde sözlükte inci çayı diye geçmiş ama yanlış kullanımda ısrar edilmiş herhalde
  • meyve suyu ama içinde baloncuk var ağızda patlıyor başkada esprisi yok. he merak eden denesin ama denemezseniz bir şey kaybetmezsiniz
  • cookshopta içmiş bulunmaktayım. patronla içilmeyecek içecekler #1
  • yeni z kuşağı içeceği.çok çeşitli malzemelerden isteğe göre yapılıyor.asıl olayı ise ismindende anlaşılacağı üzere içinde aromalı ağızda patlayan baloncuklardan olması.fena içecek değil.asıl sorun instagram keşfette karşıma çıkan her z kuşağı 2-10 bin takipçili hesabı olanların bu içecekle fotoğraf çektirmesi.bildiğin karbon kağıdı hesaplar.tipler aynı,pozlar aynı,espriler aynı,zevkler aynı,giyim kuşam aynı.öyle bir devir işte.
  • yine soğuk şekerli aromalı su yapmışlar hissi veriyor
    kahve > geri kalan her şey
  • içerken dikkatli olunması gereken çay. emme kuvvetiyle baloncuklar pipetten kurşun gibi fırlıyor. ilk denememde hık diye boğulup gidiyordum. hayatımda sırtıma vuran insanlar biriktirmenin faydasını gördüm neyse ki.
hesabın var mı? giriş yap