• oldukça asabi, entrylerinden anlarsınız. hayata karşı aşırı bir kızgınlığı var.
  • son dönemin en kaliteli trollerinden biri. eğer "curve" yaparsak birinci sınıf troll olduğunu bile söyleyebilirim. elbette bir bruker'in, bir zenci'nin, bir kerizettin troleybus'un eline su dökemez ama bence döneminin en iyilerinden.
  • yangında en son kurtarılacak adam
  • bugün (21 nisan 2014) yazdıklarından #42162149 ve #42163168 yola çıkarak; 30 yaşında, 2136tl maaş alan ve kariyeri peşindeki bir hanım tarafından evlenme teklifi reddedilmiş ya da sebepsiz yere bu kızlara fena halde diş bileyen yazardır.

yanılıyor olabilirim....
  • yeni yetme troll adaylığımı kaldı bildiğin troll. zeka ölçer gibi bir aletle geziyor elinde zira milletin zekasını ölçmek gibi bir saflığa düşmüş o yüzden pek mazur göremedim kendisini.
  • iletişim yollarını kapatarak cevap bekleyen yazar. bir tuhaf.

edit: sözlüğü forum zannediyormuş, ondan olmuş. neyse.
  • kafayi kadinlara takmis bir troll.
    gercek fikirleriyle varlik gosteremeyecegi, ilgi cekemeyecegi icin espri olmasini umit ettigim sacmaliklarla kendini gostermeye calisan, kendi tanimlamasiyla tarif etmek gerekirse; sokakta kahkaha atarak ya da facebookta foto paylasarak ilgi ceken teshirci kizlarin sozluk versiyonu kendisi.

bu arkadas komik falan da degil ama sozlukte bolca saksakcisi var. bir insanin bos gezenin bos kalfasi olmasi boyle sonuclar doguruyor iste. begenerek okuyoruz diyenelere de acil sifalar diliyorum.
  • buradaki çoğu insan yazılarının aksine çok naif, iyi yürekli, sevecen ve sakindir ya, hah işte bu adam öyle değil, tam yazılarındaki gibi.

birlikte tiyatroya gittik, en ön sıraya oturduk, adamın yüzünde 23 nisan'da şenliğe gitmiş çocuk sevinci var, oyun çok iyiymiş çok sevdim yaa, dedi, oyun bittikten 5 dakika sonra, devletin sırtına hep yük bunlar, kapansın gitsin, demeye başladı. bi de migrenim tuttuğunda bana arabasının arkasından çikolata, jambon falan vermeye çalıştı, iyi ki yemedim lan, güvenilmez buna.*
  • klavye delikanlisi. burda dediklerini denese kamil durumuna dusecek haberi yok. neymis bu kafar hakaret etse de her doktor bakarmis.

(bkz: sikerler olum hepimizi sikerler)
  • trollükteki kalite ve tecrübesine bakarsak, sözlük semalarından uçup gitmiş eski trollerimizden birinin reenkarnasyonu olduğunu söyleyebiliriz.
hesabın var mı? giriş yap