• " içeriğine hiç müdahale edilemeyen tamamen doğal akışa sahip"

yersen.

o değil, yıllarca milletin düğününü mü izlemek istiyosunuz? nası fantezileriniz var sizin .
  • iyide bir insan neden oturup bunu izlemek ister ki? ben kendi ablamın düğününde bile fenalık geçiriyordum.
  • bu ısmarlama entryler kaça mâl oluyor düşünüyor insan. işin içinde acun varsa samimiyet sorgulanır.
  • düğün tv vardı zamanında -hala varsa bilmiyorum-, orada bahsedilen “ilklere” zaten şahit olmuştuk. pek yenilik getireceklerini zannetmiyorum. zaten acun tv de izlemem
  • ülkemizin geldiği son durum. düğün kezbanları bayılarak izler şimdi bunu. bir de matah bir şeymiş gibi iki kere üstüste yayınlıyorlar.
  • iki kere tecrübe etmiş biri olarak çoğu sahnenin düzenli olduğuna kanaat getirdiğim program.

oğlanların oğlanlıkları ile hatunların kezbanlıkları gayet doğal. yanlarındaki akraba konu komşu ise belli ki tembihli.

orada gördüğünüz çirkefliğin 10 katı oluyor genelde, aman diyeyim gençler dikkat edin...
  • başlığı görünce sözlükten bir çift evleniyor sandım da çeyrek takmaya geldimdi. meğer yine abuk bir program ismiymiş.

(bkz: reklam kokan hareketler bunlar)
  • sikimsonik, herkesin birbiri ile tartıştığı, gereksiz gerginlikler yaratılıp, hersey uzatılan, sapma sapan bir program daha olacak ve izlenme rekorlari kiracak!

yillardir gelin evi devam ediyor, yeni evli hanimlarin birbirlerini asagiladigi program olarak. hedef kitle bu, izleyici belli, iyi eglenceler dilemekten baska yapacak bir sey yok.
  • belki hanimkizlarimizi dugunden sogutur.

dunur kavgasi, taki kavgasi, dugun oncesi gelin damat gerginligi, dugunu terkeden damat, gelin temali yeni showumuz hayirli olsun.

masal premsesi ile evlenen seri kozculer sizi.
  • bu program tutarsa türk erkekleri de kendini sıkı tutmaya alıştırsın.program için olmadık yeni trendler bir anda bu bizim adetimizde var diyip helikopterle düğün salonuna gelmeden tutun düğün erkeğin şanındandır diyip misafirlere altın tozlu yemeklere kadar bilumum şeyi size tutturmaya heves edip isteyebilirler.
hesabın var mı? giriş yap