• alti ustu atraksiyon icin yapilan bir paten produksiyonunda butun kariyerini harcamaya dogru kosan oyuncu/patenist. gosterisinden sonra yaptigi konusmalara bakinca sanirsin quantum fizigine yeni bir boyut katiyor..
  • şahsen çok sosyetik kokan zübük bir yarışma olarak gördüğüm programda yer alan tuhaf bir jüriye (jüri mi? hadi canım sende) tuhaf tepkiler vermiş iyi bir aktör. ben çok gülerdim şahsen oyunculuğuna, oyunculuk yapmaya devam etsin bence. kaza eseri tvde rastladım. böyle medya önünde falso şeyler puan kaybettirir kimi çevrelerde.

aha bak ben de jüri moduna girdim. demek ki, oraya kimi oturtsan bilmiş bir edayla konuşuyor demek ki. demk ki jürinin de bi suçu yok. demek ki heşey iyi seçilmeli. ööf ne biçim program bu be bir baktım ne hale geldik. bir süre daha izlesek önünde çekirdek çıtlar hale gelicez demek ki... düşmesinler de orda , zor iş buz kayar mayar allah muhafaza*
  • 'terbiyesiz bir kişi olduğunu buzda dans adlı yarışma programında açık etmiş adam' diyelim.
    bugüne kadar hep rol yaparken izlediğimiz bu şahıs, eleştirilmek üzere çıktığı bir platformda ne kadar da ham olduğunu gözler önüne serdi. tamam, oyunculuk yapan bir kişinin işinde başarılı olması illa karakterine bağlı değil, yine de bir insanın mesleğini uzun vadede iyi icra etmesi için eleştiriye açık olması şart. kendini geliştirme dediğimiz şey yalnızca öz değerlendirmeyle olmuyor malesef.
    karşısında kim olursa olsun, bilgisine ya da birikimine ne kadar inanırsa inansın bülent polat'ın eleştirilere vereceği cevap bu tarzda olmamalıydı bence.
    bu yarışmaya katılırken jüriden haberdar olduğunu göz önünde bulundurursak, madem bu kadar kabul edemiyor bu jüri tarafından eleştirilmeyi kabul etmeseydi o kişilerin jüri olduğu bir yarışmada yarışmayı dedirtiyor insana.
    asabiyetiyle, yüzündeki * hırslı ifadesiyle, saldırgan davranışlarıyla antipati kazanıyor. * *
  • 2006'da avrupa yakasi dizisinden sadece iki kisi ayrildigi halde "bir çok oyuncu diziden ayrıldı ve ben de bir ayrılık kararı aldım." diyip "ben şesu karakterini keyifli bir yere getirdim, daha aşağıda bırakmak istemiyorum." diye devam eden bir demec vermesiyle de anlasildigi uzere ata demirer ve evrim akin gidince dizinin havasinin sonecegini dusundugu icin 40 bolum daha anlasmasi oldugu halde diziden ayrilmisti. bu 3 oyuncu ayrildiktan sonra dizi en basarili donemlerini yasamaya basladi, ayrilanlar ise 9 aydir ortalikta degiller, eskiden reklamlarda basrol oynuyorlardi.
  • bir gazeteye * verdiği demeçte yılmaz güney gibi gerçekçi, hayattan filmler yapmak istediğini söylemiş oyuncudur. fakat bu söylemiyle oyunculuktan yönetmenliğe atlayacağının da sinyallerini vermiş gibidir.

bunun dışında keloğlan kara prens e karşı filminde oynadığı için pişman olduğunu ama tayfun güneyer'in bu piyasa girişinde ona çok büyük destek olması yüzünden bu filmde oynamayı kabul ettiğini söylemiştir. çekimlerden hiç zevk almadığını, dizi film çekimleri gibi olduğunu da eklemiştir.

yeni dizisi olan düş yakamdan'ı ise sevmesine rağmen daha izleyici kitlesi oturmamış bir kanalda * olması yüzünden yeterli başarıyı yakayamadığını ama zamanla bunun da aşılacağını eklemiştir.

eski dizisinden * ayrılma nedenini ise bir gülse * bir o bilirmiş ve nedenler görüldüğü gibi değilmiş. ve buzda dans yarışmasında olanlardan da çoktan pişman olmuş. ülkenin hiçbir şey yokmuş gibi yarışmaları konuşmasından rahatsızmış.

(bkz: ekşi sözlük haber ajansı)
  • buz patencisi şehsuvar'ın haricinde sinema oyuncusu bir bülent polat daha vardır. 80'li yıllarda yayınlanan kavanozdaki adam dizisindeki oyunculuğu ile dikkati çekmiş ve ödül almıştır. ayrıca minyeli abdulah serilerinde ve tgrt'nin ünlü danimarkalı gelin dizisinde rol almış bir sanatçımızdır kendisi..
  • los angeles'taki 49074984 tane oyunculuk kursundan (ya da modern deyimle workshop'undan) birine katılıp "amerika'da çok rahattım, sokakta kim olduğumu bilmiyorlardı" tripleri ile memlekete geri dönmüştür. hayırlı olsun. zaten bu ülkenin tek ihtiyacı meltem cumbul'un erkek versiyonuydu.
  • konuk oyuncu olduğu haneler'de fırat doğruloğlu ile sıçırtmıştır resmen. kal abi orada.
  • öfke kontrolünden daima sınıfta kalsa da özünde güzel bir kalp taşıdığına inandığım mahallemizin banderas'ı. yıllar evvel taşındı gitti. nerede ne yapar merak ettiğim insan.
hesabın var mı? giriş yap