• oğuzhan koç'un çıkarmış olduğu yeni şarkının adı.
  • yine yaz bitti
    biz göremeden güneşi
    bulutlara esir olduk
    kararıp gitti, yıllarım bilemeden
    neşeyi büyük sandıklara koyduk
    gelen olmadı yerine
    kimse sormadı yüreğinde
    bu koca boşluk niye
    inen olmadı daha derine
    ki ben yormadım bu rüyayı
    bir gün bile gideceğine

yokluğunda yine yüz çevirdim aşka
    güz geçirdim onca yaprağım sarardı soldu
    sonbaharın sonunda bahar yok artık
    yağmuru vurunca derde dert oldu
    rüzgarı vurunca derbeder oldum
  • bir klip ne kadar cheesy olabilir, onu denemişler gibi bir klibi olan şarkı.
  • 2 gündür beni dinledikçe içine çeken parça. müziklerine diyecek şey yok oğuzhan'ın. 'ben hala rüyada' isimli albümünü alarak 10 parçasını da zevkle dinlemiştim hala dinlerim. bu parça için de d&r'ın yolunu tutacaktım ama singlemış.
  • giriş bölümü bana halil sezainin seni çektim içime şarkısının girişini anımsatandır. bir ben miyim merak ettirendir.
  • oğuzhan'in yeni eseri, sözler de klip de başarılı.
    ayrıca oğuzhan'in yerinde olsam klipteki kızı alır evlenirdim, çok güzel bir seçim ve duyguyu ikisi de çok iyi yansıtmış.
  • duydukça kapattığım bi anlam veremedim şarkı. sen kemiksen ben köpeğimi aratıyor.
  • sonunda duygusal şarkılarda mutlu kliplerin daha çok etki yarattığını fark eden birileri olmuş.
    klip hikayesiyle parçaya ayrı bir anlam katıyor. anlam bütünlüğünün sağlandığı bu tür kliplere ihtiyacımız var. yapımda emeği geçen her fikir ve sanat insanına teşekkür ediyorum. albüm almıyoruz bari bunu yapalım.
  • muhteşem şarkı. oğuzhan koç ilk albümündeki başarıyı devam ettiriyor. ilk dinleyince iyiymiş diyorsunuz. sonraki dinleyişlerde derinden etkiliyor bağımlı oluyorsunuz. umarım hiç bozmaz o havasını.

klibe gelecek olursak rezalet. bu kadar güzel başladığım bir entryi böyle bitirmek istemezdim. ama çıkın şu klişelerden artık be kardeşim. arayın aynı mantıkla çekilmiş 1000 klip bulmazsanız burdayım.
  • şarkı çok hoş eyvallah ama başındaki o müzik ve inlemeler bana çok fena halil sezai'nin seni çektim içime şarkısındaki inlemeleri ve müziği hatırlattı. öyle böyle değil ama cidden çok benzemiş!
hesabın var mı? giriş yap