• oğuzhan'in yeni eseri, sözler de klip de başarılı.
    ayrıca oğuzhan'in yerinde olsam klipteki kızı alır evlenirdim, çok güzel bir seçim ve duyguyu ikisi de çok iyi yansıtmış.
  • "güz geçirdim onca yaprağım sarardı, soldu."

günümüz türkçe popunda dinlenebilir şarkılardan biri. aşk şarkısı ama ben dinleyince çok farklı yerlere gidiyorum. sesi çok güzel oğuzhan'ın.
  • bu yaz yıllık izne çıkamayıp, tatilin tadına doyamayanlara has bi şarkı.

"yine yaz bitti
    biz göremeden güneşi
    bulutlara esir olduk
    kararıp gitti, yıllarım bilemeden neşeyi,
    büyük sandıklara koyduk."
  • sonunda duygusal şarkılarda mutlu kliplerin daha çok etki yarattığını fark eden birileri olmuş.
    klip hikayesiyle parçaya ayrı bir anlam katıyor. anlam bütünlüğünün sağlandığı bu tür kliplere ihtiyacımız var. yapımda emeği geçen her fikir ve sanat insanına teşekkür ediyorum. albüm almıyoruz bari bunu yapalım.
  • baha şarkısı gibi hissettim bu şarkıyı dinlediğimde. bence baha söyleseymiş güzel olurmuş. ha, bu demek değildir ki oğuzhan koç'u beğenmedim. sonuçta adamın kendi şarkısı. klibini beğenmesem de herkesin hayatına kimse karışamaz.
  • inen olmadı derine ki ben yormadım bu rüyanın bir gün bitebileceğine...

yokluğunda hiçbir şey yok.
  • hiç de bok atmanın alemi olmayan, gayet de güzel şarkı. ben bu şarkıyı amasya'ya gide gele yollarda, kaldığım otelin terasında falan duydum sürekli. oturup ilk kez şöyle bile isteye dinleyip klibini izleyişim, tam olarak 2 gün önceye tekabül eder.

şarkı olmuş, klip olmuş, e daha ne?

''sonbaharın sonunda, bahar yok artık'' cümlesi ne güzel cümledir be arkadaş? sonbaharın arkasında bahar yok, artık düpedüz son var. müthiş detay resmen. oğuzhan koç'un zirveyi gördüğü şarkı budur kesinlikle.

youtube yorumlarına bakarken de bir kullanıcı ''yalandan bile olsa birisi bana böyle bakmadı'' yazmış. bu tip şarkılarda bir daha yorumları okursam iki olsun be ulan..
  • iflas arefesindeki external hdd şirketi söylemi.
  • yine yaz bitti
    biz göremeden güneşi
    bulutlara esir olduk
    kararıp gitti, yıllarım bilemeden
    neşeyi büyük sandıklara koyduk
    gelen olmadı yerine
    kimse sormadı yüreğinde
    bu koca boşluk niye
    inen olmadı daha derine
    ki ben yormadım bu rüyayı
    bir gün bile gideceğine

yokluğunda yine yüz çevirdim aşka