• (bkz: dinli lutfen)
  • yobaz çomar saldırısı.
  • güvenlik bile rahatsız oluyorsanız üst kata çıkarsınız diyor eleman hala saldırıyor :)
    nasıl bir nefrettir anlamadım
  • olaydan, siyasetten, ideolojiden her şeyden ayrı olarak söylemek istiyorum ki ülke olarak fazla gerginiz. sanırım herkes hayatındaki mutsuzluğun getirdiği siniri başka tarafa kanalize etmeye çalışıyor.
  • bunların derdi din falan değil, herkes kendileri gibi mutsuz olsun, karanlıkta yaşasın istiyorlar.
    gençleri müdafaa eden güvenlik görevlisini işten atmasalar bari!

düzenleme: güzel olan her şeye tahammülsüzlükte sınır tanımayan bir cahil ve yobaz içeren haberdir. içine sıçtılar ve sıçmaya da devam edecekler memleketin.
  • bu tip insanlar her geçen gün daha da çoğalacak ve yapıcağımız hiç bir şey yok. takke is everywhere, cesarete bak adamdaki, genç çocuk biraz daha agresif davransa abi nin takkesı ters döncek ama...
  • şahıs değildir
  • ya hadi dayı tam çomar.anladık da zorla insanlara müzik dinletmeye çalışan tipleri ne yapacağız?adam geliyor bağıra bağıra resmen anırıyor.buna tahammül etmek zorunda mı herkes?bir ülkenin her kesimi mi saygısız,bencil olur?
  • biri bana söyleyebilir mi lütfen bu olanlar gerçekten bu insanların gerçek tepkisi mi yoksa bunlara git ortalığı karıştır mı deniliyor
    bu nasıl bir insan yahu kaç yaşında ben utandım izlerken bu insanın bayramlarda eli öpülmeye gidiliyordur zannımca ve bu insan böyle tartışma kavga durumlarında yatıştıran ayıran taraf olmalıydı..
    gerçekten ülkem ne hale geldi herkes bi gergin bi dumanlı
hesabın var mı? giriş yap