• emrah safa gürkan'ın 20 ocak 2020'de piyasaya çıkacak olan ve beyaz yakalılara hitap edeceği söylenen üçüncü kitabı. yerimizi ayırtalım, okuyup bir değerlendirme yaparız.

edit: yaptık efenim. şurda #101629663
  • merakla bekledigim tarih kitabı. hocanın söylediğinden anladığım doğru bilinen yanlışlar tarzı bir kitap olacak.
  • 20 ocak denmesine rağmen henüz yayınlanmayan, yayınlanmasına dair herhangi bir update göremediğimiz müstakbel esg kitabı. kronik yayınlarını arayıp santrali mi çökertelim n’apalım.
  • güzel olacağından emin olduğum kitap. cuma namazına müteakip çıkacakmış. okuduktan sonra yorumlarımı buradan paylaşırım.
  • bugün çıkmış olan kitap. hemen siparisimi verdim umarım imzalı olanlardan gelir.
  • olmaz öyle saçma tarih programıyla gönlümüzü fetheden emrah safa gürkan hocamızın yeni kitabı.

siparişi verdim, beklenti yüksek işin zor hozom
  • daha elimde iki kitabı okunmayı bekliyor. neyse bunu da alalım bakalım
  • ha çıktı ha çıkacak derken bugün itibariyle çıkmış kitap.

siparişi geçtik bakalım, kitap okunduktan sonra bir edit gelir belki, gelmeyedebilir.
  • şuradaki linkten sipariş verebileceğiniz kitap. ben demin sipariş verdim, ayrıca hazır sipariş vermişken hocanın önerdiği william mcneill'in dünya tarihi ve eric hobsbawm'ın 4 ciltlik serisini de satın aldım. kıyaslayacam sshhsshhs
  • imzalı sipariş verdik diğer iki kitabı beğenmiştim bu kitabı da beğeneceğimi umuyorum. olmaz öyle saçma tarihteki gibi kitap önerilerinde bulunmuştur inşallah.
hesabın var mı? giriş yap