• "hic oynanmamasi gereken" bir macta kirmizi kart gordugunden dolayi sampiyonlar liginde bu sezon ilk iki macta forma giyememistir. bu da tarihe not dusulsun...

ayrica bir not olarak da sunu belirtelim: super ligde takiminin butun gollerini atmis olmasina ragmen, formasini giyemedigi takimi, sampiyonlar liginde ilk 2 macta 4 puan almistir.

gariplikler dunyasi...
  • sağ bek olmak için iyi bir fizik, yeterli hiz ve tekniğe sahip futbolcu. kademe anlayışını geliştirirse milli takımda gökhan gönülü yedekleyebilir.
  • ekim ayı itibariyle gol istatistiklerinde messi'yi geride bırakmış futbolcu.

arda turan'ı bu kulüpten mezun ettiğimize göre;

(bkz: messi vs burak yılmaz)
  • kendisinin forvette alternatifinin olmadığı milli takımda, gökhan gönül'ü sağ bek olarak yedekleyebileceğine ilişkin espriler üreten insanlar var. levent kırca'nın esprileri hatta yavuz donat'ın köşesinde anlattığı fıkralar daha komik diyeyim de anlayın halinizi ve yol yakınken vazgeçin.
  • henüz antalyaspor'da oynarken, fatih terim tarafından ilk kez milli takıma çağrılmış ve azerbaycan'a karşı ikinci yarıda selçuk şahin'in yerine oyuna girmişti. maça sağ bek olarak başlayan mehmet topuz, selçuk'un görev yerine geçerken, burak yılmaz mehmet'in boşalttığı sağ bek mevkiinde görev almıştı. o dönem antalyaspor'da zaman zaman bu şekilde oynadığından, sağ bek mevkiine yabancı değildir lakin gökhan gönül'ü yedekleyebileceğini de zannetmiyorum açıkçası.

edit: forvet olarak hayvanlar gibi form tutmuşken neden sağ bek yapalım abi adamı? manyak mıyız amına koyim?
  • yahu, ne kadar gereksiz insan var şu sözlükte? adama bak ya.. neymiş, sağ bek olurmuş. arkadaş, bunun için mi sözlük yazarı oldun yani? amacın, vizyonun, derdin bu mudur? sağ bekmiş..

oysa futboldan azıcık anlayan akıl sağlığı yerinde herkes burak yılmaz'ın dört dörtlük bir stoper potansiyeli taşıdığını görebilir. milli takımızın bu en sıkıntılı mevkisini dolduracak tek isimdir burak. servet çetin'le iyi bir ikili oluşturacakları düşünüyorum.

lafa bak ya? sağ bek!!1! hamdi alkan parodileri bile sizlerden daha komik yemin ediyorum.
  • her geçen gün kendisini biraz daha geliştiren forvet oyuncusu. umarım bu akşam ki maç hayatının en iyi maçı olur ve golleri sıralar.
  • "müneccim mode" on :

bu akşam* almanlara iki gol atacak, yarın da "almanları yıkan türk panzeri" manşetleri arasında başsayfalarda yerini alacak oyuncudur. o kadar formdadır.

maç sonu editi: müneccim totemi tutmadı, sağlık olsun gene de sahanın iyilerindendi.
  • arda'dan başka kimseden yardım alamaması durumunda iyi performans gösteremeyecek forvet. ama arkadan destek gelirse alman defansını bayağı bir zorlayabilir.
  • bana sanki bu akşam gol atacak izlenimi veren, genel anlamda iyi olduğunu düşündüğüm forvet.
hesabın var mı? giriş yap