• gerçekten faul yediğinde dahi ekstradan artistlik takla atan -yersen- striker.
  • bazı arkadaşlar maçı izlemeden gelip hemen kötülemeye başlamışlar. su mac için ne zaman kendini yere atmis acaba. bir kere düşürüldü oda net faul hakem vermedi. bir ofsaytı var ki yanlış karar. takım komple kötü işte. yok cenki bitirmiş filan gereksiz fanatizmde üstünüze yok.
  • vallahi maçı başından şu zamana kadar izledim ve gelen tek bir topu bile kontrol edemedi. adamda top kontrolü 3/20 falan sanırım.
  • annesine küfür etmek istemediğim ama daha bir tane topu kontrol edemeyen topçu.

edit : ulan adam kendini yere atarak rakip topçuya sarı kart göstertti, hala gelip de "şu maç için ne zaman kendini yere atmış" diyen sığırlar var aramızda
  • topu rakibe yumuşatıyor kontrol etmek isterken kazma.

(bkz: balon qral)
  • ligde leblebi gibi golleri atıp ağlattığı fb ve bjk'lileri başlığına toplamıştır.

kötü oynama hakkını milli takımda kullansın, kendisini trabzonspor'a saklasın aslan parçası. helal olsun.
  • bu akşamki maçta gereksiz eleştiriliyor. ne yapsın? topu zaten alamıyor, aldığında da önünde 5 defans. tsubasa mı bu?

futbolcu eleştirmek için futbol izlemek yetmez. futbol oynamış, iyi kötü bir futbol geçmişine sahip olmak lazım. burak’ı bile bana savundurdunuz ya neyse.

maçın şu ana kadar ki kısmı için konuşuyorum; ronaldo olsa gol atamazdı.

not: alex spor.
  • top kontrolü sıfır herhalde fifa da.
  • aynen kral aynen sorsak şu yazarların hepsi en kötü amatör süper amatör falan görmüştür. hem mou reyis ne demiş jokey olmak için at mı olalım önce demiş. adam gol atamıyor eyvallah da zaten top kontrol edemiyor, yerlerde sürünüyor diyor millet. arda kankisiyle vasatı aşamıyorlar ne yazık ki.
  • şaka maka fanboyları bulunan büyük kazma. ama sorsan çok gol atıyor, kral diye yalamalık yapar futboldan gram çakmayan fanboylar.
hesabın var mı? giriş yap