• eskişehir halkının oy vermeyeceği kişi. kazanırsa alpu'nun ortasına termik santral dikileceğini herkes biliyor.
  • endüstri meslek lisesi mezunu.
    sonra,
    gidip konya'da bir de edebiyat okumuş.
    karşısındaki rakibi ise,
    hocaların hocası, dünyayı gezip görmüş, daha üniversitede hoca iken tarihi odunpazarı'nı sit alanı ilan ettirebilmek için tüm karşı duruşlara karşın meclis'de sabahlamış ve tarihi odunpazarını kurtarmış ve başkanlığı sürecinde de buraları restore ettirniş
    ünlü maliye profesörü
    yılmaz büyükerşen varın gerisini siz düşünün.
  • bugün yaptığı açıklama ile rakibine söylenecek söz bırakmamıştır

"başkan adayı burhan sakallı: "mevcut yönetim yol yapmanın dışında, park yapmanın dışında, yeşil alan yapmanın dışında, kongre merkezi, sosyal tesis yapmanın dışında eskişehirlilere hiçbir şey vadetmiyor.""
  • burhan sakallı'nın odun pazarına çok hizmeti mi dokunmuştur! inşallah ironiyi anlamamışımdır ben.

- cami bahçelerindeki park oyuncaklarını, her sene yepis yeniyken değiştirip, odun pazarı güzelleşiyor diye reklam yapmaksa hizmet, tamam hizmet olsun.

- büyükşehir belediyesinin çalışma yaptığı alanlara, sizler için çalışıyoruz diye afişler astırıp, milleti keriz yerine koymaksa hizmet, tamam büyük hizmet olsun!

- kocaeli'nin ilçesi olan darıca'da düzenlenen eskişehirliler gününe "onur konuğu(!)" olarak katılıp, kent park, kültür bilim parkı, odunpazarı evleri, balmumu heykeli müzesi gibi kendi yapmadığı icraatleri kendi yapmış gibi anlatmasıysa hizmet, çooook büyük hizmet yapmış çok!

daşşak mı geçiyorsunuz anlamıyorum ki. bundan sonra gelen odunpazarı belediye başkanı, 6ay da değiştirdi odunpazarının çevresini mk. anamı babamı ziyarete gittiğimde sokağımı karıştırdım lan! yaptılan da ufak bir peyzajlandırma ha, onu bile beceremedi bu sakallı.

karısı bundan daha çok çalıştı be. bu belediyenin kadın kurslarına falan gidip tevhid günleri falan düzenlemeye çalışıyordu , kocasına oy istiyordu falan ( :d ) bak aldı beni bir gülme ...
  • tam anlamıyla yılmaz büyükerşen’in zıttı akp li eskişehir büyükşehir belediyesi başkan adayı. büyükerşen şehri nasıl türkiye’nin batıya bakan yüzüne dönüştürdüyse bu adam da tam tersi şekilde dindar ve kindar bir tavırla şehre yaklaşıyor, zaptedilmesi gereken bir kaleymişçesine. ne zamanki bu zihniyet eskişehir’in başına geçer şehir hızlı vahabileşmeye başlar.

hatırlamayanlar için karısı, erkek olduğu için rte’nin elini sıkmayarak havada bırakmıştı. radikal bir tandansın temsilcileri zat ı muhteremler.
  • güzelim eskişehir yediler parkını 3. sınıf pavyonları aratmayacak led ışıklarla iğrenç ötesi bir şekilde ışıklandırıp, çocuk parkını açık hava pavyonuna çevirmiştir. bir sürü bitik tipin yuva yaptığı ve her türlü melanetin döndüğü bir park olmasında onun katkısı büyüktür. biraz büyükerşen'den belediyecilik öğrenin be. 2 gün kaldım, evimden soğudum amk.
  • odunpazarını odunpazarı yapmamıştır. odunpazarına ne yapmış acaba çok merak ediyorum. evim odunpazarı belediyesinin tam karşısındaydı ve aramızda sınır olarak su kanalı ve yol vardı. belediyesinin önündeki su kanalı bok kokuyordu ve fareler geziyordu. sadece oy aldığı bölgelere yatırım yapan bir belediye başkanıydı.
  • eskişehir yeşil alan talanını, betonu, kupon arazi talanını kısacası rantı özlüyor demektedir.
  • akp'nin eskişehir deki çaresizliğinin göstergesi belediye başkan adayı.

kendisi için denecek çok şey var ama inanın buraya bile yazmaya gerek yok değmez.

kazanırsa akp izmir'i de kazanır o derece. bu entry burada dursun.
  • "mevcut yönetim yol yapmanın dışında, park yapmanın dışında, yeşil alan yapmanın dışında, kongre merkezi, sosyal tesis yapmanın dışında eskişehirlilere hiçbir şey vadetmiyor." demiş ya bana şunu hatırlattı: monty python: what have the romans ever done for us? https://www.youtube.com/watch?v=y7tvauojmho
hesabın var mı? giriş yap