• forever dizisinde uzun zamandır merak edilen şahsiyettir kendileri. henry' in karşısına ilk olarak psikiyatrist olarak çıkması ile izleyenleri dumura uğratmıştır.
  • ben bu adamı ilk defa game of thrones'da seyrettim. bilen bilir craster's keepde takıldı bir süre. spoiler vermiyim şimdi. çok değişik bir ses tonu var. yanılmıyorsam yalnızca bir iki bölümde kısa sürelerde göründü ama yine de ses tonu nedeniyle aklımda kaldı. adını bilmiyordum az önce öğrendim.
    ne zaman bir oyuncuyu bu adama benzetsem bir anda karşıma çıkıveriyor ilginç bir şekilde.
    geçen foreverı seyrederken birini aa ne kadar got'taki değişik sesli adama benziyor, düşüncesi eşliğinde kendisine benzettim iki sahne sonra psikolog olarak çıktı karşıma.
    birkaç gün sonra tv de the dark knight rises seyrederken yine birini kendisine benzettim ve yine birkaç sahne sonra karşıma çıktı. böyle böyle adama ulaşıcam ben galiba.
  • dizideki ömrü kısa, fakat izleyicideki etkisi kalıcı olan karl tanner rolüyle tanıdığımız aktör. bana kalırsa rolünde ilham aldığı adam kesinlikle;

(bkz: willem dafoe)
  • torchwood 'un torchwood olduğu zamanlarda owen harper olarak gönüllerde taht kurmuş, itici görüntüsüne rağmen nedense çok tatliş gelen oyuncu.

owen'ın öldüğü -yani harbiden öldüğü - sahnedeki o güzel performansı ile az ağlatmamıştır.

owen harper demişim çok özür dilerim, doctor owen harper demeliydim.
  • ingiliz ilyas salman' ı.
  • piç rollerinin aranan yüzü. game of thrones'un çok sayıdaki kaliteli yan karakterinden birini canlandırmıştır.
  • the offer dizisini şahane oyunculuğu ile sırtlayan adam. eşsiz yüzünü daha çok yapımda görürüz umarım.
  • giderek yükselen yıldızı olan bir oyuncu.
  • bulunduğu her yapımda büyük kapasitesi olduğunu düşünüyordum. (bkz: the offer) dizisinde kendisine olan hayranlığım katlandı.

ileride kendisini büyük rollerde izlemeyi umduğum yetenekli oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap