şükela:  tümü | bugün
  • lys'nin açıklanması ile burs arayan ben ve benim gibi kardeşlerimize bir nebze faydası olmasını dilediğim için açtığım başlık. kendimden örnek verecek olursam , 3.56 ortalamaya sahip olmama rağmen yaz ayında olduğumuzdan her gün 12 saat köpek gibi çalışıyorum. şimdilik bir sıkıntım yok fakat okul döneminde çalışma imkanım olmadığı için sıkıntılar biri bin para oluyor. eminim ki bir tek durumu kötü olan ben değilimdir. umarım bu başlık birilerine faydalı olur.
  • burada hem yurtici hem de yurtdisi burs ilanlari oluyor. belki isinize yarar birseyler cikar.

https://www.ab-ilan.com/kategori/egitim-burslar/
  • tıp fakültesi öğrencisiyim. burs arıyorum. lütfen yeşillendirin, lütfen.
  • kredisi kesilmiş bir tıp fakültesi öğrencisiyim, ben de burs arıyorum ancak bulamıyorum. eğer vermek isteyen hayırsever bir abim, ablam varsa mesaj kutumu her gün kontrol edeceğim..
  • tekrar entry giriyorum belki ilgilenen birinin önüne düşer diye.
    tıp fakültesi öğrencisiyim, burs arıyorum, bulamıyorum. uzun süreli veya kısa süreli de olsa ocakta krediler ödenmeye başlayana kadar yardımcı olmak isteyen olursa email adresine e devletten gelir vb belgelerimi gönderebilirim.
    teşekkürler
  • kazanılan bölüm ve üniversite: (odtü tıp yazan olabilir)
    memleket : (göç durumu mevcut mu?)
    gelir düzeyi: (ayfon almak isteyen g.telekler çıkabilir)

bir kereye mahsus 1000 likle destek olunur.
  • soluğu burada almaları kendileri için daha faideli olabilir:
    (bkz: ekşi sözlük burs fonu)
  • bursa ihtiyacım var maddi olarak sıkıntı yaşıyorum yardım edebilecek biri varmı?