şükela:  tümü | bugün
 • muhtemelen bu 2 takımdan birisi bu sezon küme düşecek.
  göztepe 27 puan , bursa 28 puan ve 6 hafta kaldı ligin bitimine.
  bunlara en yakın rakipleri ise fenerbahçe 33 puan.
  sıralama bu kadar yakınken küme düsme hattının kaderini etkileyecek şekilde fenerbahçe lehine özellikle iç saha maçlarında yapılan kayrılmalara ve bunlarla kazanılan puanlara ses çıkarmayan bursa ve göztepe camiaları daha sonra konuşursa geç kalmış olacaklar.

  fenerbahçe açısından sadece 2 galatasaray maçında çalınan puanlar ve son 4 haftadaki iç saha maçları incelendiğinde durum anlaşılır.misal 3 hafta önce fenerbahçe- konya macinda jahoviç'in garip bir sekilde atıldığı maç sonrasında fenebahçe efsanesi aykut kocaman'ın isyanı hafızalarda hâlen taze.

  işin özünde bu tespit şu sıralar galatasaray'a iç sahada yenilmeyen ve çok keyifli olan bazı fenerbahçelileri üzebilir ama bursa ve göztepe'de kıymetli camialar ve hak yenmesin küme düşme hattında ,sesleri çıksın bu 2 camianın geç olmadan.
 • konuşsalar da değişen bir durum olmayacağı için sanırım allah'a havale ettiler. bursaspor ve göztepe gibi potansiyelli takımlar küme düşmemeye oynarken, başakşehir gibi şişirme takımlar şampiyonluğa koşması daha bir anlamsız, daha bir acı.
 • tahminen bir 6s'linin açtığı başlık.
  aslında fenerbahçe şampiyonluk yolunda bize çelme takmıştır demek yerine bu yolu seçmiş.

  kendilerine oturup bu sezona kadar ne kadar puan çalarak kaç şampiyonluk aldıklarını hesaplamaları tavsiye edilir.

  bir ara türkiye kupası sizin şampiyonluk bizim olsun naraları atanlar, boğazda balık muhabbeti yapanlar utanmazlıkda zirve yapmışlardır.
 • bu iki takımdan hangisi düşecek olursa beni üzecektir.
  3-5 kişiye oynayan takımların düşmesi daha güzel olurdu ama
 • haksız bir kırmızı kart sonucu 10 kişi kalmış fenerbahçe'yi kadıköy'de yenmeli şampiyonluk yolunda emin adımlarla yolumuza devam etmeliydik sevgili renktaşlarım... götümüzü başımızı oynatıp bahane üretmek çözüm değil maalesef...
 • bursaspor'un başındaki adam mimar sinan gibi ilmek ilmek çalışıyor bursaspor'u düşürmek için.

  2016 çıraklık
  2017 kalfalık
  2018'de de ustalık eseri olarak tff 1.lige merhaba diyeceğiz. biz önce kendimiz adam olalım da. fener'e, galatasaray'a sonra çemkiririz. 11 tane ruhsuz herifin oynayamadığı topun suçunu başkalarına atmak olmaz.
 • bursa'yı bilmem ama şu ligde birilerini yalamayan tek takım göztepe'dir. konuşsalar da konuşmasalar da ligde kalmalarını temenni ediyorum.