şükela:  tümü | bugün
  • biraz önce tvde tesadüfen gördüğüm yeni teknoloji.
    yıllardır böyle acısız ve daha etkili bir çözümün neden olmadığını düşünürken tv de bahsedildiğini görünce şaşırdım. nihayet insanlara işkence çektiren lazer epilasyon sona eriyor ve bu uygulamanın en acısız, en hızlı ve en son teknolojisi devreye giriyor. an itibariyle 13 ilde klinik var görünüyor ancak zamanla çoğalacaktır.
    hollywood ünlülerinin kullandığı teknolojiymiş.
    mevcut epilasyonlarda güneş ışığına maruz kalmak sakıncalıyken buz lazerde bu olay da ortadan kalkmış.
    kılın kalınlığı ve rengi sorun değil. başlığı büyük olduğu için seans süreleri hem toplamda hem de seans başına oldukça kısalmış.
  • ben ki canı inanılmaz tatlı, böyle yün tüy konusunda epilasyon namına yapılan her tür işlemde dehsete kapılan biriyim, tam seans başlamadan önce uygulayan kadın jel sürerken telefonum çaldı. ben telefonla konuşurken "bilibilibilibili" diye makina ötmeye başladı. ben hala kadın jel falan sürüyor sanarken bi baktım ki yapmaya başlamış bile... o derece hissiz, o derece acısız.

ışe yaramasi için dua ediyorum. çünkü yok böyle bi rahatlık.

tek olumsuz yönü 2 bacak için toplam 40 dk kadar bir süre odada kalmış olmam.

ıstanbul'da seansi 250 tl'ye buldum ki 380 -400 tl'den bahseden merkezleri de düşününce gayet uygun.

ccc soprano xl reyiz ccc