şükela:  tümü | bugün
 • biraz önce tvde tesadüfen gördüğüm yeni teknoloji.
  yıllardır böyle acısız ve daha etkili bir çözümün neden olmadığını düşünürken tv de bahsedildiğini görünce şaşırdım. nihayet insanlara işkence çektiren lazer epilasyon sona eriyor ve bu uygulamanın en acısız, en hızlı ve en son teknolojisi devreye giriyor. an itibariyle 13 ilde klinik var görünüyor ancak zamanla çoğalacaktır.
  hollywood ünlülerinin kullandığı teknolojiymiş.
  mevcut epilasyonlarda güneş ışığına maruz kalmak sakıncalıyken buz lazerde bu olay da ortadan kalkmış.
  kılın kalınlığı ve rengi sorun değil. başlığı büyük olduğu için seans süreleri hem toplamda hem de seans başına oldukça kısalmış.
 • acısız olmayan, hatta acısı daha fazla olan lazer epilasyon cihazıdır. acı yok, havada uçuyor vs. laflarına kanmayın tam bir dolandırma yöntemi. deneme atışında yaktı geçti.
 • gerçekten acısız lazer.
  bunca seneyi boşa geçirmem ziyanmış.
  yapın, yaptırın.
 • gayet de acı veren bir lazer teknolojisi. buz lazer dediğimiz aslında diode lazer. buz denilmesinin sebebi ucuna takılan buz başlık. bu başlık, hissedilen ısıyı azaltıyor. böylelikle diode'a göre çok daha yüksek dozda atış yapılması sağlanıyor. bu yüzden ince ve renksiz tüylerde de etkili oluyor. alexandrite'e göre daha fazla acıdığını düşünüyorum. ama ondan çok daha etkili olduğu kesin. kalın tüylerde önce alexandrite ile inceltme işlemi yapılıp daha sonra buz lazer ile bitirme işlemi yapılıyor. kalın tüylerde buz lazer çok acı verir diye olabilir. tavsiyem 2 lazer türünün de olduğu bir merkeze gidin ki sizden para almak için saçma sapan acılar çekmeyin veya acımasın diye düşük dozlarda aylarca devam etmeyin. ve kesinlikle gidin. bitirmese de sizi memnun edecek seviyede azaltır.