• üç buçuk* saatlik süper yayınında bütün çocukluk şarkılarımızı çalıp akşam akşam bize zamanı unutturmuş dj.*
  • sourberry'de en beğendiğim dj'ler içinde rahatlıkla ilk üçe girer. bi yerlerde profesyonel dj'lik yaptığını fena halde tahmin ediyorum. umarım bırakıp gitmez buraları.
  • oldukça eğlenceli ve iyi programlar yapan, yeni yetme değil tecrübeli bir dj, sourberry' nin yeni dönem padawanı. özellikle nöbetçi dj olunca geceleri, dinleyenleri uyandırmayı kendine görev bilir. amma velakin azıcık artisttir. * * *
  • iki gecedir sıkıcı durkheim çalışmama zevk getiren sourberry dji. seçtiği şarkıların çok kasıntı olmaması ve biz fani öğrencileri bunalımlara sürüklememesinden sanırım kendim playlist hazırlamak yerine onu dinliyorum. bi de kendisine nasıl sesimi duyuracağımı anlasam, adam iki gecedir beni yabani zannediyor sanırım (utangaç smiley)
  • ilk defa duydum kendisini, sesi çok güzel lan!

pff.. neyse yatıcaktım lan ben:/
  • gereksiz yere erken uyananların ne yapacağını bilemediği bir anda hızır gibi yetişmiştir.
  • az önce çok enteresan bir şarkı çaldı şıp, dlop, vış, su için su için sağlıklı hayat için su için, beni benden aldı. çok güldüm çok, eğlenceli dj...
  • 90lara yaptığı yorumlar ve kahkahalarıyla iyice eğlendirmektedir. takipteyiz.
  • bugünkü yayın paniğiyle beni çok güldürmüş, buradan geçmiş olsun dileklerimi ilettiğim yazar, sourberry dj 'i.
  • saat itibariyle dort (4) saattir yayin yapmasina kar$in, ilelebet de yayin yapsa i$i layikiyla kotaracagi kesindir. zira $arki secimleri ve ara yorumlari gayet isabetli. dinleyiniz, dinletiniz.
hesabın var mı? giriş yap