• istanbul trafiğinde meydana gelen bir tartışmanın kazasız belasız sona ermesini sağlayan sürücü. araçtan inip kavga etmektense açık açık evet yemiyor diyerek uzak kalmak en doğrusu.

x video
  • hapishanede dışarıda olduğundan çok daha iyi yaşayacak, bu nedenle de yok yere adam öldürebilecek binlerce insan var.

siz de onlardan biri değilseniz, tanımadığınız insanlarla kavga etmeyin.

tanım: canını yolda bulmamış sürücüdür.
  • doğru yapan sürücüdür. adalet olsa o önünü kesen adam büzüğü yiyecekti.
  • yemiyor diyen yiğidi bulup alnından öpmek lazım. öteki zaten öpülmek için daha sert taşa kendini vurur bir gün.
  • en iyisini yapmış sürücüdür. inse ve olay büyüse iki ihtimalden biri yaşansa ya ölecek ya öldürecek, her iki ihtimalde de hayatı bitmiş olacak. belli ki mal bir arkadaş değil, ve gazla da çalışmıyor. diğer maganda kendinden daha maganda birine tosladığında yukarıdaki iki ihtimalden birini yaşayacaktır. bugün kendi gibi mal birine denk gelmediği için şanslı günündedir.
  • bu artis (sokakta böyle denir, laga luga etmeyin) tayfanın kamerayı görünce kediye dönmesine bayılıyorum. doğrusunu yapmış genç bir kardesimizdir. onun gösterdiği sabrı ben gosteremezdim şahsen. helal olsun.

edit: birde "arabama şiddet uyguladı" kısmına takılanlar var ki onlar tam mal. tck da mala zarar verme diye bir suç var. nasıl ifade ettiginizin önemi yok.
  • çok sevdiğim bir nükteyi hatırlattı bana.

diyojen dar bir sokakta zenginliğinden başka bir şeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. ikisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün değildir. zengin, hor gördüğü filozofa: ''ben bir serseriye yol vermem'' der. diyojen, kenara çekilerek cevap verir: ''ben veririm!'’

deliye dolanacağına çalıya dolanan genç arkadaşı sevgiyle kucaklıyorum. işte nefis terbiyesi bu.
  • itle uğraşacağına çalıya dolan felsefesi benimsemiş bir mantıklı arkadaş.
    ne gerek var mk büzüğüm yemiyor demiş uzatmamış emaneti çekse şunun götüne soksa bu ayıyı adam yerine koyan türk adalet sistemi sayesinde ceza alacak.
    gerek var mı?
    yok..
  • allah affetsin “arabama şiddet uyguladı” sözünde patladım :))
  • (bkz: arabama şiddet uyguladı)

ulan akşam akşam hic gulecegim yoktu.
hesabın var mı? giriş yap