şükela:  tümü | bugün
 • bugüne dek nasıl hakkında tek bir entry dahi girilmemiş anlayabilmek mümkün değil.

  çok iyi şarkılar yapıyor bu adam, insanın içine içine dokunan şarkılar. youtube sayfasını şöyle bırakıyorum, bi bakın derim.
 • insanın ruhunu alıp, hüzünlü diyarlara götüren bir sese sahip.
 • çok kral adam, bir o kadar mütevazi.
  sesine zaten laf yok. şarkının bazı yerinde bir sözü öyle güzel uzatıyor ki ..
  abii sen ezan mı okuyorsun, diyesim geliyor.
  mesela 'bu rüya' diye bir şarkısı var,1.45 dk ya kadar tık tık tık şarkı normal gidiyor, düz yazı gibi.
  1.45 dk sonra..
  buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ... aaaaaamk baba sen ne yapıyorsun ya.
  şarap açtıracan bize, bir dur ya. adam ara gaz veriyor sanki.
  mahvettin bizi birader.
 • sesi hoş, güzel coverları olan kişi. yolu açık olsun ne diyelim.

  gece gece güzel gidiyor.
 • yaklaşık 1 yıldır takip ediyorum bu çocuğu. çocuk diyorum çünkü çok genç ama o genç yaşına rağmen çok güzel işler yapıyor. bi kere çok yetenekli, çok güzel bi sesi ve inanılmaz bi yorumu var. cover yaptığı çoğu şarkıyı orijinalinden iyi söylüyor. keza besteleri de gayet başarılı. fakat ben buraya bunları söylemeye gelmedim. bir çok bestesi var çağan şengül'ün birbirinden güzel ama en son yayınladığı gittiğinden beri, bugüne dek yaptıklarının en iyisi. 2-3 güne bir tekrar sarıyorum bu şarkıya, bütün gün başka şey dinleyemiyorum.

  buraları okuyorsan eğer yolun açık olsun çağan, umarım abuk sabuk piyasa çarkları arasında ezilmez hakettiğin yerlere gelirsin bi gün.
 • ses rengi çok çok iyi ancak ses aralığı muhtemelen biraz dar bir müzisyen alt ve orta tonlarda harika işler yaparken üst tonlarda sesi fazlasıyla kirlenmekte ve kötü tınlamakta ses aralığını genişletip şu anki üst tonlarına çok daha kolay çıkarsa sanırım bu problem çözülecektir, bunu çözebilirse inanılmaz bir vokal olur.