• mangallık sucukları ile ünlüdür.çalı barajına giderken beldenin içindeki kasaplara uğramak gerekir.
  • bir ferdi tayfur şarkısı. *

bugüne kadar yazılmamış olmamasına ihtimal vermemekle birlikte, eğer "bak hacı şurda yazıyor" denmesi durumunda bu entry kendini yok edecektir.

sözlerini yazayım da ...

evlerinin önü çalı
    çalının kırılmış dalı
    kınamayın arkadaşlar
    yaralı gönlüm sevdalı

vay vay vay beni beni

şu dağları aşamadım
    doğdum ama yaşamadım
    yarim haber salmış bana
    gidipte kavuşamadım

vay vay vay beni beni

benim mi
    ağaran saçlar yaşlı gözler
    sitem dolu sözler benim mi
    benim mi yıkılan hayaller
    biten ümitler gurbet ellerinde çekilmez dertler
    ne yazık geriye dönmez gidenler
    ormanı tükenmiş dağlar benim mi

evlerinin önü çalı
    çalının kırılmış dalı
    kınamayın arkadaşlar
    yaralı gönlüm sevdalı

vay vay vay beni beni
  • cirpi'nin kankasi.
    or: "hadi olm, $urdan biraz cali cirpi topla da yakip isinalim."
  • tiryaki arkadaslarininin sigara icmelerini engellemek icin onlarin sigara paketlerini saklayan, ama nasilsa her firsatta onlara degisik cakmaklar hediye etmekten de geri kalmayan, normalde bir nikotin karsiti olsa da captain black ve djarum black'e karsi koyamayan, bej ve bordo rengi ojenin en cok yakistigi insan. marmaris'in su perisi, masmavi bir niyekine...
  • bursadan onbeş dakika uzaklıkta çok güzel et mangal mekanları bulunan, ancak son dönemde pek çok fabrika kurulmuş yerdir.
  • ne kadar ozledigimi tahmin bile edemeyecek olan canim. simdi burda olsa kocaman bi sarilirdim ben ona, ya oyle iste.
    (bkz: ozlem)
    (bkz: uzaklik)
    (bkz: bir damla gozyasi)
  • onu sevmenin tadını alan kolay bırakamıyor.
  • hayatımda gördüğüm en şık, en zarif, en bi güzel blog'un sahibesi.. böylece yeni adresine uğradığımı ve uğramak ne kelime ağzım açık bakakaldığımı belirtmeme gerek kaldı mı bilmiyorum*..
  • bir çok "tek" ve "ilk"in sahibesi.
    "keşke şarkıcı olsa" dediğim tek insan.
    okuldan sonra özlediğim ilk insan.
    saçımı maymun gibi karıştırmayı öğrendiğim ilk insan.
    onun aruasının bir sıcak esintisi var. ....daha yazardım ama gezmem var.
  • yaz gelse de ordan oraya koştursak, gülsek, eğlensek, çok çok hep daha çok görüşsek dediğim biricik. kendini çok ama çok özleten, uzun zamandır şöyle oturup bir dertleşmeyi istediğim, uzaklardaki dost...
hesabın var mı? giriş yap