• sırf chatrulette versiyonu gibi bi şahesere temel olduğu için bile sevilebilir şarkı. kendisini 2-3 kere dinlemişimdir belki ama, chatroulette versiyonu 40 kere çalındı galiba bugün ofiste.
  • chatroulette versiyonu tam anlamiyla yardirmaktadir.

uzun zamandir bir videoya bu kadar guldugumu hatirlamiyorum.

onu gectim o kadar penisi montajda ayiklamasi cok zor olmustur.
  • chatroulette versiyonunu bu linki 10 kişiye gönder kısmetin açılsın tarzı mesajlarlar yaydık mı tamamdır.
  • şarkının chatroulette versiyonuna gülmemek elde değil harika olmuş.
  • artık hiç bi yerde duymak istemediğim,bir an önce unutulsun dediğim şarkıdır.
  • şarkıyı söyleyen kızın arkasında gitar çalan bereli çocuk, esas oğlana göre daha hoş. ya da ben o tarz erkekleri beğendiğim için olabilir. bilemedim şimdi.

* klpten bahsediyorum.

hımmm: lan klibi yarıda kapatmıştım ama sonunu merak edip tekrar açınca esas oğlanın benim bahsettiğim çocuğa yazdığını gördüm. eee işi biliyoruz anacım.
  • chatroulette versiyonunu günde en az 5 kere izlediğim şarkı. insanların gülümsemeleri, yarılmaları veya şarkıya eşlik etmeleri şu yaşadığımız dünyanın ne kadar güzel olduğunu hatırlatıyor bana. mutlu oluyorum.

yazdım yazdım sildim, anlatamadım amk neden mutlu olduğumu. işte insanlar gülünce güzel, bikini içerisinde dans edebilecek kadar komplekssiz olunca güzel. gidip bir daha izleyeyim.
  • abercrombie&fitch erkekleri versiyonu hayatınızda görmediğiniz sayıda six pack'i bir arada görme garantisi veriyor. adonis ve pektoraller de ekstrası. izleyin, izlettirin.
  • kıza tam anlamıyla uyuz oldum tatlı olma çabaları falan fişman
  • 2012 dönemlerin yeni moda teenage şarkılarındandır. 100 yıl sonra muzik daha mı berbat olur bilmiyorum ama o zamanki arkadaşlar duyupta "lan hasan 2012'de millet ne rezil şarkılar dinliyormuş" demesinler. biz de sevmedik pek. allahtan pal station felan da pek tutmadı şarkıyı da pek çalmıyorlar.

şarkının mevzuu asıl karaokedir. o icat edilmeden çıksaydı hiç bu kadar populer olamazdı. her önüne gelen söylüyor.
    bol ayaklı versiyonuyla southern methodist üniversitesinin bayan kürek takımı karşınızda:

http://www.youtube.com/watch?v=k7ppxf4o130

--- spoiler ---

o bacaklar nedir oyle be abla?! belim kadar.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap