şükela:  tümü | bugün
  • bugün akşam saatlerinde reveal trailer yayınlanacak modern warfare'e dönüş oyunu. ana karakterimiz genç cpt price. zombie mod ve battle royale modu sızan bilgilere göre gelmeyecek.

teaser
  • bir trailer ile duyurulmuştur. modern warfare serisinin soft reboot'u olduğu söyleniyor. 25 ekim 2019'da çıkacakmış.

https://youtu.be/bh1lhcircgi

bo4'te olduğu gibi pc sürümü yine sadece battle.net'e satışa çıkacak ve ps4 ile xbox sürümleri arasında cross-play özelliği olacak. en azından oyunun çıktıktan 1 ay sonra pc'de ölmesi önlenmiş olacaktır bir nebze.
  • captain price'ı görünce "hell yeah!!" diye bağırmayan bizden değildir. reyizi tekrar oynamak paha biçilmez bir deneyim. son zamanlarda iyice boka saran seriyi de kurtarsa kurtarsa o kurtarırdı zaten. kredisi sonsuz.
  • john price geri dönüyor. özledik seni reis. soap için hepimiz üzgünüz.
    edit: sikeyim ben böyle oyunu. eşek suratlı bir pkk'lı kaltağın gözünden oyun oynamadığımız kalmıştı o da oldu. sikerim beklemiyorum hatta hiç merak etmiyorum.
  • efsane bir fragmanla duyurulmuş olan soft reboot.

mw oldu mu düşünmem alırım. bağıra çağıra oynayacağım.
  • we get dirty and the world stays clean. thats the mission !!!
  • heyecandan taşşaklarımı titreten bir fragmanla duyrulmuş, cpt.price'ın o ingiliz aksanını duyunca nabzımı 200'e çıkartmış oyundur. evet baya heyecanlı bir tipim sdlkjhfkldshf

we get dirty and the world stays clean. thats the mission. ooohh boiii
  • yıllar sonra, hatta sanırım call of duty modern warfare 3'ten beri ilk defa bir cod oyunu tanıtıldığı anda kalp atışlarımı hızlandırdı, hem de fena halde. içeriği ile ilgili gelecek bilgileri heyecanla bekliyorum. orijinal modern warfare hikayesinden farklı alternatif bir hikaye mi bizi bekliyor, yoksa eski senaryolar ile de beslenen bir sequel gibi mi olacak acaba? orijinal seride yer alan bir takım efsanevi yerlere, sahnelere farklı dokunuşlarla geri gitmek hiç fena olmazdı.