• boy sebebiyle camları iyi siliyorum ama süpürge işi bel ağrısı yapıyor o yüzden zorlanıyorum, ütüyü de fena yapmam diyerek aralarında olduğum erkektir.
  • yapmayanı garip değil mi? tüm bunların kadın işi/görevi olarak görülmesi kadar saçma birşey yok. abi sen yaşaman için yapman gereken en basic seyleri yapamayıp kendi işini göremiyorsan başka birine muhtaçsın demektir. yazık. bu devirde hakkında ayy o yemek yapamaaazz denilen adamları asla anlamıyorum. böyle olan kadınları da anlamıyorum. arkadaş herkes herseyi yapacak nokta!
  • tek yaşıyorsa itler gibi yapmak zorundadır.
  • övmek ya da övünmek için söylemiyorum ama benim evimde böyle bir erkek yaşıyor
  • arada yapıyoruz böyle kaçamaklar
  • yaparım ki ben bunları fırsat buldukça. makinaya çamaşır, bulaşık da dahil. bir iki de ufak tamirat tadilat işi çıktıysa değmeyin keyfime. çay olsun yeter. e arada da evi toparlamak da gerekiyor. evde olmayı seviyorum galiba. yollarda olmak kadar.
  • bekarsa pislik içinde yaşamıyordur, evliyse de eşine yardım ediyordur candır.
  • bulaşık yıkamak, yemek yapmak vb. yaşamsal faaliyetleri yaklaşık 10 yıldır yapmaktayım. sanki uzaya çıkıyor bunları yapan adamlar. üstüne spor da yapıyorum, diyet de, doktora öğrenciliği ve akademisyenlik de cabası. tek başımıza yaşıyoruz diye pislik içinde yüzecek değiliz :)
  • yalnız yaşıyor ise gayet normal bir davranıştır. abartilmamasi gerekir
  • tüm bunları kadın görevi sanan ortadoğu erkeklerinden ayrilandir . ilişkileri ve evliliği; sevgi, paylaşmak üzerine kuruludur, kendisini bankamatik olarak gören kadınlarla beraber olmak zorunda değildir.
hesabın var mı? giriş yap