• bi tek cam silme eksik bende. kabul oluyor mu?
  • 9 yaşındaki oğluma tüm bunları yaptırıyorum, becerebildiğince. ufak tefek dikiş işlerini de gayet başarılı şekilde yapıyor. yapsın istiyorum. öğrensin. bilsin. kadın işi-erkek işi demesin. önce kendi başına bir birey olmayı öğrensin, kendi hayatına saygısı olsun; ki sonra hayatına girecek olana saygı duyabilsin.

"kadına köle olmak" olarak gören insanlara acıyorum. kimse kimseye köle olmasın diye oğullarımızı iyi yetiştiriyoruz biz.
  • ben yapmazsam kim yapacak???
  • babam. yıllardır yapar bu işleri annemle birlikte. ikisi de çalıştığı için iş bölümü vardı hep. hatta ütüsünü de beğenmez kimsenin kendi yapar. belki de bu yüzden arkasını toplayamayan erkek direk ekside benim için.
  • evde tekse kim yapacak ki başka...
  • bunları yaptığın için hiçbir zaman kurtulamazsin. bunun üzerine şunu al gel bunu da al dışardan gel. canım çekti bunu al gel gibi kapıcı hizmetleri de sunmanız gerekiyor.
  • normal bir erkektir.
    hatta normal bir canlıdır.
    en son az önce hepsini yapan bir erkek olarak diyorum ki;
    ev işi de yaparım kariyer de..
  • ev işlerinin cinsiyet işi olmadığını kavramış sorumluluk sahibi erkektir.bu yüzden kesinlikle erkekler evlenmeden önce birkaç sene yalnız yaşamalı ve bir şeyler öğrenmelidir veya ailesi ile yaşıyorsa haftanın bir iki günü yemeği temizliği vs kendisi yapmalı.
  • tanım: "bunları yaptım yine yaranamadım" diyenlerle dolu başlıktır.

bunları birine gösteriş için yapmanız tam anlamıyla saçmalığın daniskasıdır. bunları yapıyor olmanız sizin temiz ve tertipli bir insan olduğunuzu gösterir.
  • yemek de yaparım. evet benim o.
hesabın var mı? giriş yap