• aranan, yokluğu ara ara depreşen hislere konu olan, özlenen, bir umut beklenen grup.

öylesi yok. (bkz: yok)
  • artık seslerini duymak istediğim şahane grup
  • çoklarına göre yılların değiştirdiği iş bilen bir maymundan türemişizdir. yıllar kimleri değiştirmez ki azizim. kimine göreyse çamurdan türemişizdir. belki değişken maymun çamurdan gelmektedir. bir yerden geliniyor, orada da çamur vardır. geçerli sebepler yetmiyor bambaşka bir insan yaratabilmek için kendi çamurundan. gezegenimizde "işte o gün çamurumu yemişim" günü var mıdır? herkesin bir günü vardır çamur yemek için. tadı ne beklenen kadar kötü ne de beklenmeyen kadar iyi olan bir şey yenir ve ardından denir ki “işte yedim”. "artık değiştim".
    o günden sonra yeni çamurlar çıkınca karşısına, insan der ki "bunu bildim".
    çoğu zaman şöyle der ama: “ben bu çamuru daha önce de yemiş idim”.
    çamur, güzel bir şey, 2010 eylül ayının bu son nadide günlerinde asfaltın ve ufak nemli gezegenlerin yağmur özlemine eşlik eden.
  • canavar gibi gruptu bunlar, neden boyle oldu anlamadim. albumlerini yine yeniden buldum iki uc gun once, last fm listelerim neye ugradigini sasirdi resmen. durduramiyorum kendimi.
  • bu aşkın ızdırabını adlı harikulade albümlerini dinledikçe, bok mu vardı dağıttınız grubu diye içerlediğim grup. şu sıralar grubun eski vokalisti murat ak'ın solo albüm çalışmaları sürüyormuş, ne diyelim beklemedeyiz.
  • temiz toprak ve temiz suyun karışımının pis olduğuna kimse beni ikna edemez. çamur temizdir, kir değildir.
  • "kime gülsem şu yüzümü, diyemez oldum sözümü."
  • tütün yapan köylerdeki insanların, ellerini tütün sakızından arındırmak için kullandığı temizleme maddesidir.
  • insanı alıp götüren yeri geldiğinde coşturan şarkıları olan müzik grubu.her şarkısı ayrı güzeldir.alışılageldiği üzere iyi müzik yapan grupların çoğu dağılır, çamurda dağılmıştır.yok , ayrılamıyoruz meliha'yla , halim öyle şarkıları mutlaka dinlenmelidir..
  • aklıma geldikçe üzülüyorum. böyle bir grup neden dağıldı soruyorum kendime. yetmiyor bir albüm dolusu şarkı bizlere ve bir de meliha...
hesabın var mı? giriş yap