• uzun açıklama yapmış, hala umudu olduğunu görmek güzel. “sanane yarram.” yazsa daha güzel olurdu.
  • bu adamı boşuna sevmiyorum. sen kimsin yazar adama laf soktuğunu zannediyorsun? kelimeleriyle dövmüştür.
  • kendisi takipçiden de daha faşizan bir cevap vermiş. adam sana sadece bayrak koy demiş sanki. kaç cümlelik analiz çıkartıp niyet okumuş. birbirlerini bulmuşlar. hoş çalışma.
  • gayet oturaklı bir cevap vermiştir. biri kibar bir dille kendisinden beklentisini dile getirmiyor, bir konu üzerinde konuşma mecburiyeti dayatıyor. bunun adı faşizmdir. can bonomo'nun bildiğim kadarıyla bir ordusu, nükleer bombası, milyar dolarları yok. kendisi sadece bir şarkıcı. tepki gösterdiğinde israil'in duracağını bilse eminim iki kelam ederdi ama yok yani. elinden sadece paylaşım yapmak gelebilir(di) ve bu netanyahu'nun oturduğu evin sokağına bile uğramazdı. kaldı ki bu da çok samimiyetsiz bir yöntem (bana göre). muhtemelen can bonomo'da aynı düşüncede ki paylaşım yapmamış.

filistin'de yaşananlar insanlık suçu bu bir gerçek fakat şuan burada entry girerken bile dünya'nın ücra köşelerinde sayısız vahşet yaşanıyor. can bonomo'ya konuş diyen kişi dünya'da olan diğer vahşetlerden haberdar bile değildir ki haberdarsa bile umursamıyordur. burada elbette vahşet kıyaslamaktan bahsetmiyorum. ''tepki göster'' deme samimiyetsizliğini vurgulamaya çalışıyorum.

ayrıca takipçisine verdiği bu düzeyde cevabı veremeyecek sayısız ünlü var türkiye'de. bence bonomo'nun cevabı tarkan'ın yıldız tilbe'ye verdiği cevap ayarındadır. (gereksiz yere can bonomo övdüm kusura bakmayın)
  • susturmaya, sansüre alıştık da, zorla konuşturmak nedir yahu... nasıl bir seviye yükselmesidir.

sonuç ancak kandırılmış bir yalan ve riya toplumu olabilir.
  • can bonomo'nun ailesinin gemileri israil ile ticaret mi yapıyormuş?
    ulan hala can bonomo israil vatandaşı sanan davarlar var, ki olsa kaç yazar.
  • hiç seviyesini düşürmeden küfür dâhi etmeden ne güzel tane tane inci gibi sıralamış cahilliklerini..
  • iyi demiş. ırkçılığınız batsın.
  • helal olsun dediğim, her bir kelimesine tek tek katıldığım, altına imzamı atacağım cevaptır. herifin içinden geçmiş, bildiğin ders vermiş.
hesabın var mı? giriş yap