şükela:  tümü | bugün
  • verilmiş hayırlı olsun.
  • 1,92 saniyede 1 araç demek.
  • ne güzel devlet, biz de dükkan açınca müşteri garantisi verse keşke.

edit: hiç bilmediğim bir yerde hiç geçmeyeceğim bir köprü için vergi/haraç (sorma ver parası) artık ismine ne dersek diyelim zorunlu vereceğim. peki neden? bilinçsiz insanların oy verdiği parti yüzünden sürekli para veriyoruz. vallahi bıktım bu vatandaşı soyan devlet anlayışından.

milletten vergi alıyorsun köprü yapıcam diye,
    köprüyü özel şirket kendi cebinden yapıyor,
    vergi mi veriyorum ki yapılan köprüyü kullanıcam yok öyle parasını vereceksin diyorsun
    kullanmıyorum amk alternatif yolları kullanırım diyorsun yok öyle geçmesen de vereceksin parasını diyorsun
    ee sana verdiğim vergiyi ne yaptın devlet baba?
  • nasıl bir köprü ve nasıl bir potansiyelse, istanbul-bursa-izmir'i birbirine bağlayan osmangazi köprüsü'nden daha fazla garanti verilmiş. vay arkadaş.
  • beyler oturan yerlerinizi iyice yaglayin cok acimasin. devlet baba resmen vatandasini afedersiniz ama gavat gibi satiyor insaat sektorundeki milletin amua koyacagiz diyen insanimsilara.

edit : aklima vergisini para ile degil de sklerek odemek isteyen adamin videosu geldi ondan esinlendim tamamiyle.
  • ulaştırma bakanlığına euro ile maaş almadıklarını söylemeli
  • hadi geçmiş olsun...
    başkanlık sistemi ile uçuşa geçtik hamdolsun.
  • çanakkale ve çevresinde o kadar araç yoktur, bir de pahalı diye "başlarım köprüye binerim vapura" diyecek o kadar çok kişi var ki. resmen hazineyi boşaltma operasyonu bu. bunun bir de tatil sezonu olmayan ekim-nisan arası günde 10 araç geçse iyidir.
  • siyasilerin arabalarıyla geçmesi yetecektir.
  • yağ gibi kayacaklar.
    (köprüyü ve otoyolu kullanan araçlar tabi ki.)