• sülalesi rahat kadının ya tebrik ediyorum.
  • sevgi zorla olacak bir olgu değil ancak saygı...

vücut dilinden samimiyeti ve hangi duygularla ata’nın huzurunda olduğu belli! üzüldüğüm nokta ki cumhuriyete bu kadar bağlı olduğunu belirten,atatürk’ün kurduğu partide bu kadar el üstünde tutuluyor. bir gruba veya bir ideolojiye sempatik gelmek adına orada tutulduğu çok belli. yıllardır akp seçmeninin sıkıştığında “peki kime oy verelim?” düşüncesini imamoğlu ve arkasındaki güruh bana yaşattı.

mekanın ruhuna yakışmayan,tiksinç fotoğraftır.
  • yine bir aktrollerin kışkırtması ile gaza gelen gerzek ulusalcı mıknatısı başlık.

haysiyetsiz aktroller ile dangalak ulusalcılar el ele saldırdıkça bu kadına sempatim büyüyor arkadaş
  • yani şu fotoğraftan bir kıllık çıkarmak için fotoyu yakınlaştırmak, didik didik incrlemek ve oldukça da kötü niyetli olmak gerek. insan şununla uğraşmaz, valla ya. kötüsünüz lan.
  • atatürk hakkında yazdıkları ve terör örgütü yöneticisi olduğu tescilli bir yabani eşek geberdiğinde gösterdiği tavır nedeniyle şahsımı pek şaşırtmamıştır.
  • anitkabir'de sap gibi durmaya gerek yok diyen sahsin itleri havliyor.

tanim : canan kaftancioglu'nu sevmem ama bu fotografta elestirecek hicbir sey bulamadim.
  • ermeni soykırımı olarak adlandırılan (olmamış bi vaka) savunan ; kürtçe eğitim , özerklik , zart - zurt ne varsa orada biten ; nerede devletin haklı bi kendini savunması olsa orada insan hakları diye inim inim inleyip kendini yırtan bu kadın şimdi kalkıp atamın kurduğu partinin istanbul temsilcisi olarak atamın huzuruna çıkıyor . böyle bi ortamda elbette tayyip erdoğan oyları süpürür , adam memlekette satmadık hiçbişey bırakmadı , bi tane dost komşumuz kalmadı , dünyanın dört bi yanında insanlar bize götüyle gülüyo atamın partisi böyle memleket düşmanlarını parti temsilcisi diye seçiyo . allah sonumuzu hayır etsin ......
hesabın var mı? giriş yap